Лендєл Мар'яна Михайлівна

Посада: майстер виробничого навчання, викладач
  Освіта: вища
  Спеціальність за фахом: спеціаліст з фінансів

Навчальний заклад:

Свалявський професійний будівельний ліцей «Оператор комп'ютерного набору, обліковець з реєстрації   бухгалтерських даних, диплом АК №27497733 від 01.07.2005р.

Тернопільський національний економічний університет спеціальність «Фінанси» спеціаліст АК №39350383 від 30.06.2010

Стаж педагогічної роботи: 11  років

Форма та результати підвищення кваліфікації:

- Проходження теоретичної (психолого-педагогічної): НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області «Впровадження у навчально-виховний процес ПТНЗ нестандартних форм організації занять з елементами інноваційних технологій навчання» 04.05.2017р. №000975-17

-14.06.2017р. Інститут професійно-технічної освіи Національної академії педагогічних наук України. Сертифікат «Використання технології «Веб-квест» у підготовці кваліфікованих робітників»

- Практичне навчання (стажування) на виробництві ПП Цівкач В.І. 26.08.2017р №8

Робітничий розряд: оператор комп’ютерного набору І категорії.

Професія з якої веде підготовку: Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор комп'ютерного набору.

Педагогічна діяльність

Мета атестації: підвищення посадового окладу, встановлення 14 тарифного розряду.

Методична проблема: Постійне удосконалення власної майстерності.

Відкриті уроки:

Для викладачів спецдисциплін та майстрів в/н.

- Грудень 2017 відкритий урок «Поняття про мультимедійні дані. Формати аудіо- та відеофайлів. Мультимедійні програвачі. Засоби перетворення аудіо- та відео форматів.

- Листопад 2018 відкритий урок "Створення візиток та календарів"

Доповіді:

«Методи організації та здійснення навчально-пізнавальної дисципліни учнів»

«Шляхи постійного самовдосконалення сучасного педагога

"Інформаційні технології у процесі формування творчої особистості"

Участь у роботі творчих груп

- 2016-2017 р.р. участь у роботі творчої групи по створенню інструкційних карток для атестації навчального закладу з професії.

Позанавчальна діяльність

Квітень 2017 - загальноліцейний профорієнтаційний захід «День відкритих дверей»

Травень 2017 – Випускний вечір

Грудень 2017 – виховний захід на тему «Для чого ми вивчаємо інформатику всі за та проти».

Лютий 2018 – виховний захід «Моя гордість моя професія»

Грудень 2018 - Святкування "Нового року"

Публікації в засобах масової інформації.

Публікація в журналі «Профтехосвіта» нагороджена грамотою у конкурсі ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ – 2017р. «Сучасний урок: нові форми».

Гурток художньої творчості «ОКН»

Мета проведення гуртка: дати учням необхідний обсяг теоретичних і практичних знань з питань оформлення та виготовлення друкованої продукції, додаткового використання комп’ютерного обладнання різних сфер діяльності, розкриття та розвиток творчих здібностей учнів, їх креативного мислення, вивчення та аналіз сучасних засобів інформації: журнали, книги, інтернет…

Результат роботи: оформлення рекламно-інформаційних проспектів, брошурок, буклетів, плакатів, календарів, візитних карток та інформаційних бюлетнів тощо.