Луца Мар'яна Михайлівна

Посада: майстер виробничого навчання, викладач

Освіта: вища

Спеціальність за фахом: спеціаліст з фінансів

Навчальний заклад:

Свалявський професійний будівельний ліцей «Оператор комп'ютерного набору, обліковець з реєстрації    бухгалтерських даних, диплом АК №27497733 від 01.07.2005р.

Тернопільський національний економічний університет спеціальність «Фінанси» спеціаліст АК №39350383 від 30.06.2010

Стаж педагогічної роботи: 12  років

Форма та результати підвищення кваліфікації:

- 28 вересня 2020р. ДП "Інститут підготовки кадрів промисловості"здобула робітничу кваліфікацію  4222 "Адміністратор"  СВІДОЦТВО Р20 № 001679 28.09.2020 р. №313

- Проходження теоретичної (психолого-педагогічної): НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області «Впровадження у навчально-виховний процес ПТНЗ нестандартних форм організації занять з елементами інноваційних технологій навчання» 04.05.2017р. №000975-17

-14.06.2017р. Інститут професійно-технічної освіи Національної академії педагогічних наук України. Сертифікат «Використання технології «Веб-квест» у підготовці кваліфікованих робітників»

- Практичне навчання (стажування) на виробництві ПП Цівкач В.І. 26.08.2017р №8

Робітничий розряд: оператор комп’ютерного набору І категорії.  Адміністратор.

Професія з якої веде підготовку: Адміністратор. Портьє

Педагогічне кредо: "Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому".

Педагогічна діяльність

Мета атестації: підвищення посадового окладу, встановлення 14 тарифного розряду.

Методична проблема: Постійне удосконалення власної майстерності.

Участь у роботі творчих груп

2020-2021 н.р. участь у роботі творчої групи по впровадженню освітньої діяльності з професій: "Адміністратор."  "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення."

2016-2017 н.р. участь у роботі творчої групи по впровадженню освітньої діяльності з професій: "Оператор комп'ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних."

Відкриті уроки:

Для викладачів спецдисциплін та майстрів в/н.

- Грудень 2017 відкритий урок «Поняття про мультимедійні дані. Формати аудіо- та відеофайлів. Мультимедійні програвачі. Засоби перетворення аудіо- та відео форматів.

- Листопад 2018 відкритий урок "Створення візиток та календарів"

Доповіді:

«Методи організації та здійснення навчально-пізнавальної дисципліни учнів»

«Шляхи постійного самовдосконалення сучасного педагога

"Інформаційні технології у процесі формування творчої особистості"

Участь у роботі творчих груп

- 2016-2017 р.р. участь у роботі творчої групи по створенню інструкційних карток для атестації навчального закладу з професії.

Позанавчальна діяльність

Квітень 2017 - загальноліцейний профорієнтаційний захід «День відкритих дверей»

Травень 2017 – Випускний вечір

Грудень 2017 – виховний захід на тему «Для чого ми вивчаємо інформатику всі за та проти».

Лютий 2018 – виховний захід «Моя гордість моя професія»

Грудень 2018 - Святкування "Нового року"

Публікації в засобах масової інформації.

Публікація в журналі «Профтехосвіта» нагороджена грамотою у конкурсі ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ –   2017р. «Сучасний урок: нові форми».

Гурток технічної творчості «Комп'ютерна верстка та дизайн »

Мета проведення гуртка: дати учням необхідний обсяг теоретичних і практичних знань з питань оформлення веб-сторінок, растрових зображень та їх редагування. Вивчення та освоєння різноманітних програм за допомогю всесвітньої мережі Інтернет  та виготовлення друкованої продукції, додаткового використання комп’ютерного обладнання різних сфер діяльності, розкриття та розвиток творчих здібностей учнів, їх креативного мислення, вивчення та аналіз сучасних засобів інформації…

Результат роботи: оформлення веб-сторінок, рекламно-інформаційних проспектів, брошурок, буклетів, плакатів. Макетування таксту за допомогою комп’ютерної верстки. Удосконалити навички у різноманітних програмах.