Лендєл Мар'яна Михайлівна

Посада: майстер виробничого навчання, викладач
  Освіта: вища
  Спеціальність за фахом: спеціаліст з фінансів

Навчальний заклад:

Свалявський професійний будівельний ліцей «Оператор комп'ютерного набору, обліковець з реєстрації   бухгалтерських даних, диплом АК №27497733 від 01.07.2005р.

Тернопільський національний економічний університет спеціальність «Фінанси» спеціаліст АК №39350383 від 30.06.2010

Стаж педагогічної роботи: 10 років

Форма та результати підвищення кваліфікації:

- Проходження теоретичної (психолого-педагогічної): НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у  Хмельницькій області 26.06.2011р. №6728

- Практичне навчання (стажування) на виробництві: ТОВ «Фенікс - 1» 26.08.2011 №3

-2012 р. Міжрегіональний центр професійно-педагогічної майстерності МВПУ звя'зку м. Києва Серія 12 СВ №752002.

15.04.2016р. в ІПО ІПП ДВНЗ «УМО» за програмою викладачів професійно-теоритичної підготовки ПНЗ СПК 86178

- Проходження теоретичної (психолого-педагогічної): НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області «Впровадження у навчально-виховний процес ПТНЗ нестандартних форм організації занять з елементами інноваційних технологій навчання» 04.05.2017р. №000975-17

-14.06.2017р. Інститут професійно-технічної освіи Національної академії педагогічних наук України. Сертифікат «Використання технології «Веб-квест» у підготовці кваліфікованих робітників»

- Практичне навчання (стажування) на виробництві ПП Цівкач В.І. 26.08.2017р №8

Володіння ІКТ: Інтел - 2010 р., Оволодіння новітніми інформаційними технологіями – Київ, 2012, Сертифікат №189

Робітничий розряд: оператор комп’ютерного набору І категорії.

Професія з якої веде підготовку: Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор комп'ютерного набору.

Педагогічна діяльність

Методична проблема: Постійне удосконалення власної майстерності.

Відкриті уроки:

Для викладачів спецдисциплін та майстрів в/н.

- Жовтень 2010 р. Відкритий урок «Платіжне доручення. Виписки банку.

- Грудень 2011 Відкритий урок «Робота з формулами. Побудова та форматування формул. Вставка формул в документ.»

- Квітень 2015 р. Відкритий урок з виробничого навчання "Робота з електронною поштою. Отримання повідомлень. Відправлення повідомлень. Передача файлів за допомогою електронної пошти»

- Жовтень 2015 відкритий обласний урок Фрагменти відеофільму на тему «Макетування місцевої газети»

- Грудень 2017 відкритий урок «Поняття про мультимедійні дані. Формати аудіо- та відеофайлів. Мультимедійні програвачі. Засоби перетворення аудіо- та відео форматів.

Доповіді:

«Особистісні труднощі і проблеми підлітків»
«Розвиток професійних інтересів учнів у ліцеї»
«Криза моралі сучасної молоді»

«Методи організації та здійснення навчально-пізнавальної дисципліни учнів»

«Шляхи постійного самовдосконалення сучасного педагога

Участь у роботі творчих груп

- 2012 р. - участь у роботі творчої групи по створенню збірника інструкційних карт за спеціальністю Оператор комп’ютерного набору ІІ категорії

- 2016-2017 р.р. участь у роботі творчої групи по створенню інструкційних карток для атестації навчального закладу з професії.

Позанавчальна діяльність

Виховна робота.

Грудень 2011 р. - Виховна година «Що таке тютюнопаління. Що таке залежність»

Квітень 2013 – загальноліцейний профорієнтаційний захід «День відкритих дверей»

Травень 2014 – Випускний вечір.

Квітень 2017 - загальноліцейний профорієнтаційний захід «День відкритих дверей»

Травень 2017 – Випускний вечір

Грудень 2017 – виховний захід на тему «Для чого ми вивчаємо інформатику всі за та проти».

Лютий 2018 – Виховний захід «Моя гордість моя професія»

Публікації в засобах масової інформації.

Публікація у збірнику методичних напрацювань педпрацівників СПБЛ—2011-2012н.р

Публікація в журналі «Профтехосвіта» нагороджена грамотою у конкурсі ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ – 2017р. «Сучасний урок: нові форми».

Гурток художньої творчості «ОКН»

Мета проведення гуртка: дати учням необхідний обсяг теоретичних і практичних знань з питань оформлення та виготовлення друкованої продукції, додаткового використання комп’ютерного обладнання різних сфер діяльності, розкриття та розвиток творчих здібностей учнів, їх креативного мислення, вивчення та аналіз сучасних засобів інформації: журнали, книги, інтернет…

Результат роботи: оформлення рекламно-інформаційних проспектів, брошурок, буклетів, плакатів, календарів, візитних карток та інформаційних бюлетнів тощо.