Козар Віктор  Михайлович

Освіта: Вища

Стаж педагогічної роботи 5 років

Підвищення кваліфікації:

Проходження теоретичної (психолого-педагогічної)підготовки: Науково-методичний центр професійно-технічної освіти підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 2012 р.  12 СПК 907550

• Проходження професійного семінару–практикуму з використання продукції ТМ Ceresit  та ТМ Thomsit - 2015 р.
  •  Практичне навчання (стажування) на виробництві: КП «Райагробуд» 27.07.2012р.

Робітничий розряд маляр, штукатур 6 розряду

Назва професії, з якої веде підготовку: маляр, штукатур.

Володіння ІКТ: курси комп’ютерної грамотності 2012 рік.

Мета атестації: Підвищення посадового окладу (10 т.р.)

Педагогічна  діяльність

Методична проблема: Впровадження інноваційних технологій використовуючи сучасні матеріали, як один із методів покращення виробничого процесу

Відкриті  уроки:

Лютий 2016 р. - Накидання штукатурного розчину вручну ковшем на стіну.

Листопад 2015 – Підготовка дерев’яних поверхонь  під обштукатурення.

Лютий 2014 – Нанесення стартової шпаклівки на поштукатурену поверхню.

Вересень  2013 – Прийоми виконання синтетичної штукатурки з фактурою «короїд».

Методичні розробки тем:
«Виконання малярних оздоблень»
«Виконання декоративних штукатурок»

Уроки розроблені з використанням інноваційних методів  навчання. На кожному уроці використано один з нетрадиційних методів проведення уроку: робота в малих групах, створення проблемних ситуацій на уроці, мозковий штурм.

Участь у роботі творчих груп

В складі  творчої групи по розробці збірника інструкційно-технологічних карт для проведення виробничого навчання з професії  штукатур. В складі  творчої групи по розробці збірника інструкційно-технологічних карт для проведення виробничого навчання з професії  маляр. Збірники розроблені  відповідно до навчальних програм  виробничого навчання Державного стандарту професійно-технічної освіти з професій маляр, штукатур.  Збірник призначений  для покращення комплексно-методичного забезпечення професій, для  допомоги  майстрам  виробничого  навчання професійно-технічних навчальних закладів у проведенні уроків виробничого навчання.

Участь учнів в олімпіадах, конкурсах, оглядах

2015 р. учень групи №3 Лебович Іван Іванович зайняв ІІІ місце у   ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії штукатур.

Позанавчальна робота

Тематичні виховні години:

- до дня визволення Сваляви від фашистських загарбників,

- «Ввічливість – окраса людської душі»,

Мета: поглибити знання учнів про етикет, навчити жити в злагоді з оточуючими, сприяти розвитку культурного рівня учнів, виховувати в учнів повагу до батьків, один до одного, не забувати історію свого краю.

2014 - 15 р. учнями групи №3 проводився ремонт майстрені автослюсарів.

2015 р. - учні групи №3 під керівництвом майстра в/н проводили ремонт актового залу.