Козар Віктор  Михайлович

Освіта: Вища

Стаж педагогічної роботи 9 років

Підвищення кваліфікації:

Проходження теоретичної (психолого-педагогічної)підготовки: Науково-методичний центр професійно-технічної освіти підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області свідоцтво ПК 22771726/000972-17 від 04.05.2017р.

Практичне навчання (стажування)НПЦ слюсарів з ремонту транспортних засобів «Хустського професійного ліцею». Довідка №3/21 від 19.02.2021.

Робітничий розряд слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Назва професії, з якої веде підготовку: Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів

Володіння ІКТ: курси комп’ютерної грамотності 2012 рік.

Мета атестації: Підвищення посадового окладу (13  т.р.)

Педагогічна  діяльність

Методична проблема: Впровадження інноваційних технологій навчання,

як один із методів покращення виробничого процесу

Відкриті  уроки:

Грудень 2020 - Відкритий урок виробничого навчання з професії слюсар з ремонту КТЗ. Тема уроку. Заміна гальмівної рідини в автомобілі. Методична мета: «Форми і методи проведення уроків виробничого навчання».

Лютий 2020 - Відкритий урок з професії слюсар з ремонту КТЗ. Методична мета: "Особливості впровадження регіонального компоненту на уроках виробничого навчання"

Грудень 2018 р.  - Відкритий урок виробничого навчання з професії слюсар з  з ремонту КТЗ. Методична мета: "Використання на уроках виробничого навчання інноваційних слюсарних технологій"

Доповіді:

Листопал 2020 - Тема: «РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ НА УРОКАХ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ»

Квітень 2020 р. - "Організація підготовки майстра виробничого навчання до проведення уроків.

Листопад 2018 р. - Тема: "Індивідуалізація та диференціація на уроках виробничого навчання"

Методичні розробки тем:

Відеофрагмент уроку виробничого навчання. На тему:
Уроки розроблені з використанням інноваційних методів  навчання. На кожному уроці використано один з нетрадиційних методів проведення уроку: робота в малих групах, створення проблемних ситуацій на уроці, мозковий штурм.

Участь у роботі творчих груп

2019-2020 - учасник обласної творчої групи із створення електронних  навчально-методичних комплексів з професії: Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

Позанавчальна робота

Тематичні виховні години:

- до дня визволення Сваляви від фашистських загарбників,

- «Ввічливість – окраса людської душі»,

Мета: поглибити знання учнів про етикет, навчити жити в злагоді з оточуючими, сприяти розвитку культурного рівня учнів, виховувати в учнів повагу до батьків, один до одного, не забувати історію свого краю.