Іванова Наталія Олександрівна

Посада: викладач української мови та літератури

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Магістр філології, викладач-дослідник української мови та літератури, фольклористики, 2006 рік.
Стаж роботи:15 років

Підвищення кваліфікації:

2021 р.- Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, свідоцтво №ЗІ СПК 02139723/010397-21, вчителів української мови та літератури, (30 годин)

2020 р. - Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, свідоцтво №ЗІ СПК 02139723/010397-20, вчителів української мови та літератури, (30 годин)

20 лютого 2021 проходження тестування на національній онлайн-платформі Дія. Цифрова освіта «Цифрограм»  (Результат: Середній В2 59/111)

23 червня 2021 проходження тестування на національній онлайн-платформі Дія. Цифрова освіта «Цифрограм» (Результат: Середній В2 41/63)

Педагогічна діяльність

Результати попередньої атестації:

2018 р.- присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст першої категорії".

Методична проблема: Психологічні аспекти активізації творчого потенціалу та професійної складової на уроках української мови та літератури

Відкриті уроки:

Жовтень 2018 р. – урок-пошук «Чому в українській мові останнім часом зявилося так багато нових слів?» (робота над створенням словника неологізмів із соцмереж)

Березень 2019 р. – урок -творчий вечір «Читання улюблених поезій Кобзаря»

Вересень 2019 р. – Перший урок з теми «Хто не знає свого минулого – не вартий майбутнього»

Лютий 2020 р. – відкритий урок з теми «Поети-шістдесятники: свобода і любов»

Листопад 2021 - відкритий урок «Літературно-музична композиція за збіркою І.Я.Франка «Зівяле листя»»

Напрацювання:

1. Доповідь «Суржик у мовній освіті учнів».
  2. Доповідь «Нестандартні методи навчання на уроках словесності»
  3. Доповідь «Викладач і учень: стиль взаємопорозуміння»
  4. Доповідь «Впровадження професійної складової до вивчення загальноосвітніх предметів»

Розробки:
- роздатковий матеріал з української літератури (короткі відомості з біографії письменників, портрети, схеми аналізу поетичного, прозового і драматичного творів);
- тести й творчі завдання для проведення контрольних робіт за темами: «Елементи практичної риторики», «Просте речення», «Складне речення», «Текст. Будова тексту», «Фонетика», «Лексикологія і фразеологія»;
- розроблені презентації про цікаві факти з життя Івана Франка, О.Кобилянської, І.Карпенка-Карого, Лесі Українки, В. Стуса, В.Барки та ін.

- літературні диктанти до творів;

- професійно спрямовані диктанти, словник слів-професіоналізмів;

- інструкція до написання есе на ЗНО і роздаткові картки для написання міні-есе на уроках української мови;

- відеотека з актуальними уривками історичних та художніх фільмів, роликів ютуб відповідно до програми;

- підбірка аудіокниг;

- схеми до літературних творів.

- презентації до уроків з художньої культури;

- словник наголосів;

- тексти зі словами-професіоналізмами з професії «Адміністратор; портьє»

Позакласна робота:

Літературно-драматичний гурток «Поетичне сузір'я».
Січень 2018 – виховна година «Герої Крут»

Березень 2018 – Шевченківський тиждень

Березень 2018 – Шевченківські читання

Березень 2018 – виставка творчих робіт учнів

Березень 2018 – пробне ЗНО

Квітень 2018 – День відкритих дверей

Вересень 2018 – участь членів гуртка «Поетичне сузіря»  у профорієнтаційному заході для учнівської молоді «Країна професій Профікемп».

Листопад 2018 – 85 роковини Голодомору в Україні. Театралізована вистава «Хрест» за мотивами поеми Миколи Руденка.

Лютий 2019 – День святого Валентина.

Березень 2019 – Пробне ЗНО з української мови.

Березень 2019 – виступ до Шевченківських днів

Червень 2019 – Випускний вечір у групі №25

Вересень 2019 – День знань. Урочиста лінійка.

Жовтень 2019 – Проведення олімпіади з української мови і літератури.

Жовтень 2019 – вселіцейний фестиваль «Шляхами козацької слави».

Листопад 2019 – І етап конкурсу П.Яцика.

Листопад 2019 – Всеукраїнський радіодиктант.

Грудень 2019 – Участь в обласному конкурсі «Захисники України: історія і сьогодення» (заохочувальний приз у розмірі 1000 грн. отримала Гартавер Каміла за поезію «Волошкова поема»)

Грудень 2019 – новорічна казка «Новий рік летить по світу»

Березень 2020 – Шевченківський тиждень. Пробне ЗНО з української мови.

Листопад 2020 – онлайн-конкурс І етап ім.П.Яцика

Грудень 2020 – участь в обласному конкурсі «Захисники України: історія і сьогодення». І місце Попович Вікторія, учениця І курсу. Вірш «Остання сповідь».

Травень 2020 – участь в обласному конкурсі до Дня матері.

Вересень 2021 – творчий випуск ліцейного дайджесту «Вересень 2021. Трагедія Бабиного яру». Конкурс творчих робіт і читання авторських текстів.

Жовтень 2021 – випуск ліцейного дайджесту до Дня козацтва. Фестиваль «Шануймо славу козацьку!»

Листопад 2021 – Тиждень укр.мови та літератури (08.11.2021 – 12.11.2021)

1. Відкриття тижня. Радіовипуск ліцейного дайджесту з теми «Без мови вмирають нації». Виховна година.  (08.11.2021р.)
  2. Проведення відкритого уроку у групі №4 «Літературно-музична композиція за збіркою І.Я.Франка «Зівяле листя»» (09.11.2021р.)
  3. Проведення загальноліцейного Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, олімпіади з укр.мови (10.11.2021р.)
  4. Відеоекскурсія І курсу:  "Історія писемності: від ієрогліфів до літер" та "Історія української мови".  Бібліографічний огляд літератури  книжкової виставки "Мова наша - серце наше!" (11.11.2021р.)
  5. Підбивання підсумків, нагородження переможців та активних учасників тижня, конкурсів ім. Т.Шевченка, ім. П.Яцика, олімпіади з української мови та літератури (ліцейний етап). (12.11.2021р.)

Грудень 2021 – участь в обласному конкурсі «Захисники України: історія і сьогодення». Калабішка Клара, учениця групи №4 з віршем «І досі сняться мені сни»