Іванова Наталія Олександрівна

Посада: викладач української мови і літератури, спеціаліст ІІ категорії

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Магістр філології, викладач-дослідник української мови і літератури, фольклористики, 2006 рік.

Стаж роботи: з вересня 2006 року.

• проблема: Підвищення якості знань учнів шляхом використання нестандартних методів і форм навчання на уроках української мови і літератури.

Підвищення кваліфікації:

2010р. Ужгород, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, свідоцтво №2294;

2015р.  Ужгород, Закарпатський інститут післядипломної  педагогічної  освіти, свідоцтво №1540

Лютий 2014 р. – відкритий урок за повістю М.Коцюбинського на тему: «Трагічна доля Марічки та Івана як наслідок суперечності між мрією і дійсністю»

Квітень 2015 р. –  семінар з викладачами української мови і літератури ПТНЗ області. Демонстрація уривку з уроку “Духовне життя нації крізь трагічну історію нещасливого кохання в романі Ліни Костенко “Маруся Чурай”. Майстерність автора у змалюванні характерів”.

Березень 2016 р. – відкритий урок «Леся Українка – слабка жінка чи національне надбання українського народу?»

Листопад 2016 р. – відкритий урок ««Трагічний журнал пам'яті «ЖИТИ ЗАБОРОНЕНО» (до 84 річниці Голодомору 1931-1933 рр.)

• напрацювання:
    - Доповідь «Суржик у мовній освіті учнів».
    - Доповідь «Нестандартні методи навчання на уроках словесності»
    - Доповідь «Викладач і учень: стиль взаємопорозуміння»

розробки:
    - роздатковий матеріал з української літератури (короткі відомості з біографії письменників, портрети, схеми аналізу поетичного, прозового і драматичного творів);
    - тести і творчі завдання для проведення контрольних робіт за темами: «Елементи практичної риторики», «Просте речення», «Складне речення», «Текст. Будова тексту», «Фонетика», «Лексикологія і фразеологія»;
    - розроблені презентації про цікаві факти з життя Івана Франка, О.Кобилянської, І.Карпенка-Карого, Лесі Українки, В. Стуса, В.Барки та ін.

- літературні диктанти до творів;

- професійно спрямовані диктанти, словник слів-професіоналізмів;

- роздатковий і дидактичний матеріал з предмету «Художня культура»;

- презентації до уроків з художньої культури

Позакласна робота:

Літературно-драматичний гурток «Поетичне сузір′я».

Березень 2014 року - урочистий захід до 200-річчя Тараса Шевченка «За словами Пророка слідуємо крізь віки», «Шевченківські дні», Конференція на тему "Кохання в житті Кобзаря".

Квітень 2014 року - виховна година, присвячена 28 річниці вибуху на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.

Червень 2014 року -  вечір-фестиваль молодих поетів "Дивоцвіт душі".

Вересень 2014 року - Перший урок у Свалявському ліцеї був проведений за темою «Україна – єдина країна».

Жовтень 2014 року – святковий концерт присвячений до Дня Учителя.

Грудень 2014 року - різдвяна казка-мюзикл «За двома зайцями».

Квітень 2015 року – в системі онлайн проведено семінар з викладачами української мови і літератури ПТНЗ області на тему: „Сучасні педагогічні технології на уроках української мови і літератури як засіб підвищення ефективності навчально-виховного процесу”.

Жовтень 2016 рокусвякування 70-річчя ліцею

Березень 2017 року – проведення Шевченківських свят, творчий вечір «Зірки у долі Кобзаря»

Березень 2017 року – дайджест-випуск ліцейного радіо «Цей місяць в історії» (до дня народження Ліни Костенко)

Вересень 2017 рокусвятковий концерт до Дня Учителя