Гулович Наталія Георгіївна

Освіта:вища. Спеціальність за фахом: Фінанси, спеціаліст з фінансів Навчальний заклад: 2010р.

Свалявський навчально-консультаційний центр Тернопільського національного економічного університету.

Стаж педагогічної роботи : 15 років.

Рік та результат останньої атестації: 2016р. присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

Форма та результати підвищення кваліфікації: 2018р. – БІНПО ДВНЗ « УМО» свідоцтво СПК 35946459-000251-18 від 27.04.2018р., викладачів професійно-теоретичної підготовки.

Електронний сертифікат

Онлайн-сервіси для вчителів на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності .

29 березня 2020р.

Курс охоплює алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання,а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема

Google Classroom  Mikrosoft  Teams Cisco Webex Zoom Classtime Viber та інші.

Предмети які викладає: бухгалтерський облік, фінанси, статистика, економіка підприємства.

Методична проблема: «Впровадження інноваційних технологій на уроках спеціальних дисциплін з професії «Обліковець  з реєстрації бухгалтерських даних, ОКН".

Методичні напрацювання

Ø Збірник тестів до тематичних атестацій з предмета “Бухгалтерський облік”, 2016 року;

Ø Методична розробка відкритого заняття з дисципліни “Бухгалтерський облік” на тему «Облік витрат виробництва”, жовтень 2016 року;

Ø Виховна година  на тему “Правовий аспект сімейного виховання дітей”, жовтень 2017року;

ØМетодична розробка відкритого уроку  з предмету "Бухгалтерський облік" на тему «Бухгалтерський баланс»

ØДоповідь на тему : " Технологія проектного навчання на уроках бухгалтерського обліку" , листопад 2018 року;

Ø Різнорівневі тестові завдання з бухгалтерського обліку

ВІДКРИТІ УРОКИ:

"Поняття про рахунки бухгалтерського обліку та їх побудова”.(Відкритий урок з предмету бухгалтерський облік у формі роботи учнів у командах)

Урок проведено з використанням ІКТ. Листопад 2017 р

Перший урок на тему: «Україна починається з тебе»

Підсумковий урок з бухгалтерського обліку.

"Первинне спостереження, документація та інвентаризація“. Підсумковий  урок – урок захист ідей з бухгалтерського обліку для педагогічних працівників ліцею. Урок проведено в рамках тижня професії з використанням ІКТ. Грудень 2019 р.

«Форми бухгалтерського обліку». (Урок змагань між командами учнів на кращі знання та вміння з даної теми). Урок проведено з використанням ІКТ. Листопад 2018 року

Виступи на засіданнях методкомісії з доповідями:

«Методика планування і проведення інноваційних уроків професійного навчання», 2017 р.

«Методика проведення рольових і ділових ігор на уроках теоретичного навчання », 201р.

«Використання інноваційних форм та методів навчання на уроках професійно-теоретичної підготовки обліковців», 201р

«Досвід використання дидактичних ігор на уроках бухгалтерського обліку”, 2019р.