Гуда Василина Юріївна

Дата народження  – 19 травня 1988 р.

Освіта – вища (Дрогобицький державний педагогічний університет ім.Івана Франка, вчитель англійської та німецької мов та зарубіжної літератури)

Педагогічний стаж роботи – 12 р.

Місце роботи Свалявський професійний будівельний ліцей”.

Посадавикладач іноземних мов та зарубіжної літератури”.

Категорія  –  “спеціаліст II категорії.”

Мета атестації  -  спеціаліст I категорії.

Підвищення кваліфікації: Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти. Англійська мова за модулем освітньої програми «Концептуальні засади викладання англійської мови в контексті Нової української школи» № ЗІ СПК 02139723/012321‐20. (1-4 вересня 2020) 30 год.

Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти. Німецька мова за модулем освітньої програми «Методологічні основи викладання іноземної мови» № ЗІ СПК 02139723/009829‐21 (25-28 травня 2021) 30 год.

Національна академія педагогічних наук України  ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти. Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної освіти ПК- 35946459/001598-21

(25 січня- 21 травня 2021) 150 год.

EU4SKILLS. Покращення цифрових навичок викладачів та управлінського персоналу закладів профтехосвіти.

Обсяг: 30 годин, 1 кредит(у) ЄКТС. Сертифікат №: 0631. Дата видачі: 2021-11-04

Самоосвіта: Національна академія педагогічних наук України ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти. Міжнародній конференції з онлайн-трансляцією «Інноваційні моделі розвитку науково-методичної компетентності педагогів професійної і фахової передвищої освіти: досвід, проблеми, перспективи № 04-01-23/0243 (20 травня 2021 року) 3 годин/ 0,1 кредити

Самоосвіта: «Прості та цікаві ідеї для покращення навчальної атмосфери в дружньому класі НУШ» за напрямами «Наскрізні навички», «Психологія», «НУШ» (тривалість 2 години / 0,06 кредиту ЄКТС)

Предмет, який викладає: німецька та англійська мова, зарубіжна література.

Педагогічна діяльність

Педагогічне переконання: Вчитель повинен допомогти учневі розкрити потенційні можливості, стимулювати до саморозвитку  та самовдосконалення

Методична проблема: «Інноваційні технології навчання на уроках іноземної мови».

Відкриті уроки на рівні навчального закладу для методкомісії гуманітарних дисциплін:

Урок- на тему: “Подорож до Лондону”- 16.12.20

Відео-урок із зарубіжної літератури:“Школа чистого мистецтва в російській поезії ”. Поезія А. Фета Ф.Тютчева.- 23.12.21

Урок з англійської мови на тему: “Подорож. Види подорожей-12.11.21

Методичні напрацювання:

- Доповідь «Пізнавальна діяльність учнів на уроках іноземної мови».
- Доповідь “Інтерактивні методи
навчання на уроках німецької мови”.
- Доповідь “Професійне спрямування на уроках іноземної мови”.

-Доповідь: “Індивідуальний підхід у вивченні англійської мови”.

- Доповідь: “Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках зарубіжної літератури”.

- Доповідь: “Методика компетентнісного викладання на уроках зарубіжної літератури”.

- Доповідь: “Інтерактивні форми та методи на уроках іноземної мови та зарубіжної літератури”.
Методичні розробки:

-  роздатковий матеріал з німецької та англійської мови;
- тести і творчі завдання для проведення контрольних робіт за темами: «Я,   моя сім'я, друзі», «Молодіжна культура», «Наука і технічний прогрес», «Людина, довкілля», «Шкільне життя», «Робота і професії»;
- розроблені презентації уроків  на такі теми  «Робота і професії», «Молодіжна культура», «Людина і довкілля».

Позакласна робота:

Вересень 2021 – Відкрита виховна година на тему:  “Від проголошення Незалежності до нової України”.

Листопад 2019 - “Голодомор в Україні 1932-1933рр.

Жовтень 2021- Відео привітання до Дня Вчителя

Листопад 2021 – Голодомор в Україні 1932-1933р.р.

Грудень 2021- Відео-урок із зарубіжної літератури “Школа чистого мистецтва в російській поезії. Поезія А.Фета та Ф.Тютчева ”

Участь  в олімпіадах:

Фізер Георгій –учень групи №2 –участь в ліцейній олімпіаді. Учень брав участь в олімпіаді 2020 «На урок» отримав диплом ІІ ступеня. Переможець VIII Всеукраїнської інтернет-олімпіади з Англійської мови.

Черепко Денис – учень групи №12 – отримав диплом  II ступеня.  Переможець XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади 2021«На Урок» з Англійської мови.

Кувичко Анастасія – учениця групи №7 – отримала диплом I ступеня. Переможець XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади 2021«На Урок» з Англійської мови.

Калабішка Клара - учениця групи №4 – отримала диплом II ступеня. Переможець XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади 2021«На Урок» з Англійської мови.

Папіш Ельвіра - учениця групи №22 – отримала диплом I ступеня. Переможець XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади 2021 «На Урок» з Англійської мови.