Губаній Тетяна Андріївна

Посада:  викладач "Зарубіжної літератури"

Освіта: Ужгородський Державний університет, 1977, філолог (російська мова та література). Диплом №80 від 30.06.1977р.

Свідоцтво про присвоєння кваліфікації «Медична сестра ЦО» за №68 від 20.10.1975р. (при УжДУ)

Стаж педагогічної роботи:  42 роки  (37 років - у Свалявському ПБЛ)

Рік та результати останньої атестації: 2015 рік, підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»,  педагогічне звання "старший викладач”

Підвищення кваліфікації:

- лютий  2010 року, Ужгород, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, курси викладачів російської мови і світової літератури, свідоцтво №615 від 27.02.2010

- червень 2011 року, Ужгород, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, курси викладачів основ медико-санітарної підготовки, свідоцтво № 2489 від 09.07.2011 р.

- лютий 2015, Ужгород, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, курси вчителів світової літератури і російської мови, свідоцтво ЗІ СПК 014989  від 14.02.2015 р.

- лютий 2015 року, Ужгород, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, курси викладачів російської

мови і світової літератури, свідоцтво №522  від 14.02.2015 р.

- січень 2018 року, Ужгород, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, курси викладачів  предмета

«Захист Вітчизни» (основ медико-санітарної підготовки), свідоцтво №453  від 26.01.2018 р.

Губаній Т.А.  працює над проблемою «Навчаючи — виховувати»

Мета атестації: підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач».

Методична проблема:

Застосування мультимедійних технологій  як  засіб оптимального  використання творчого  і виховного потенціалу уроків    світової літератури.

Педагогічна діяльність за атестаційний період

Відкриті  уроки з використанням слайдових презентацій:

18.03.2015   - відеопрезентація книги  Д.Орвелла  «Ферма тварин».

20.03.2015   -  усний журнал «Моральні уроки світової літератури».

06. 10. 2015 - круглий стіл за темою "Творчість О.де Бальзака.  Бальзак і Україна" та урок  "Сходинки пороку Доріана Грея" (за романом О.Уайльда).

11.11.2015   - урок з ОМЗ в рамках Тижня безпеки дорожнього руху.

Тема уроку: Надзвичайні ситуації, їх класифікації.

01.09. 2016 - Перший урок  «Ти будеш жити, Україно, країна щастя і добра».

З  10 по  17.05.2016 - в рамках Тижня світової літератури проводилися уроки-презентації за творчістю Е.Хемінгуея «Старий і море», М.Булгакова «Майстер і Маргарита».  До 125-ї  річниці з дня народження М.Булгакова відбулася бесіда «Моральні уроки Булгакова» (разом з презентацією до теми)  та  перегляд відеофільмів    «Геній Михайла Булгакова»   виробництва студії «Цивілізація», «Михайло Булгаков – великий містифікатор», фрагментів фільму «Майстер  і Маргарита». Підготовлено і проведено круглий стіл «Думки вголос», де відбувся диспут за висловами зарубіжних письменників на морально-етичні теми (вислови демонструвалися на слайдах презентації).

06.12.2016 р - проведено відкритий урок-презентація проєкт «Художні світи російської  поезії  «срібної доби».   Перегляд відеозапису  вірша Маяковського  «Борг Україні»  у виконанні українських акторів.  Учні підготували  інсценівку  «Інтерв’ю з Маяковським».

28.04.2017 р.-  в рамках Тижня  безпеки життєдіяльності проведено круглий стіл «Екологічні проблеми навколишнього середовища і їх вплив на здоров'я людини».

15.11.2018 -  урок з зарубіжної літератури на тему:"Моральні уроки роману М.Булгакова "Майстер і Маргарита" (з використанням мультимедійних пристроїв).

19.02  2019 -  урок з основ медичних знань «Послідовність надання першої медичної допомоги при різкому погіршенні загального стану постраждалого».

27.11.2019 -  Вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Похованим без труни й молитви, позбавленим могили й шани - присвячено цей виступ пам'яті та скорботи.

Протягом атестаційного періода проводились :

Планові засідання «Школи молодого викладача»  (Керівник школи молодого педагога Губаній Т.А.).

- Тижні зарубіжної літератури.

- Виступи до свята 8 Березня. Святкові вітання разом з учнями підготували викладачі Губаній Т.А. і Добоній Ю.Ю.

- День пам’яті  «Тих днів не змовкне слава…», підготовлений учнями  під керівництвом викладачів Добоній Ю.Ю.  та Губаній Т.А.

- Дні  цивільної оборони. (Викладачі Добоній Ю.Ю. та Губаній Т.А.).

- 30 жовтня 2015  відбувся вебінар із викладачами світової літератури ПТНЗ області на тему: „Розвиток творчого та критичного мислення учнів як складова підвищення якості знань на уроках світової літератури”.

Про виховний потенціал уроків світової літератури та використання мультимедійних технологій як складову підвищення якості знань учнів ділилася досвідом викладач світової літератури    Губаній Т.А

10 грудня 2019 року викладачами Свалявського професійного будівельного ліцею Губані Тетяна та Гештень Надія  спільно з провідним фахівцем з профорієнтації Свалявської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Іриною Галас провели профорієнтаційний урок з елементами тренінгу для учнів 8-их класів Свалявської ЗОШ №3. «ПЕРША СХОДИНКА ДО МРІЇ. ПРЕСТИЖ РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ»

Матеріали всіх проведених  уроків та позакласних заходів висвітлювалися на сайті Свалявського ПБЛ.

Портфоліо