Гештень Надія Федорівна

ПОСАДА: викладач спецдисциплін за професією столяр будівельний.

ОСВІТА: Львівський лісотехнічний інститут (1976-1981р.)

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЗА ФАХОМ: «Технологія деревообробки», присвоєно кваліфікацію інженера-технолога.

СТАЖ ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ:  з 2002 року викладач спецтехнології по деревообробці.

2008 р, присвоєно кваліфікацію – спеціаліст 1-ї категорії.

З 2014 року—викладач спецдисциплін за професією маляр-штукатур

ФОРМА ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ: з 20.02.2012р. до 21.09.2012р. підвищила кваліфікацію в ІПОІППУМО м. Донецьк за програмою викладачів професійно-теоретичної підготовки ПТНЗ. Спецтехнологія для столярів – столярні роботи, матеріалознавство.

Підвищила кваліфікацію у Закарпатському інституті  післядипломної  педагогічної освіти. Посвідчення № 666 від 24.10.2014  за програмою знання  Законів і нормативно-правових актів з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

З 14.03.2017 до 04.05.2017 підвищила кваліфікацію у науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області за програмою викладачів професійно-теоретичної підготовки ПТНЗ. Спецтехнологія для малярів-штукатурів; матеріалознавство.  Номер свідоцтва ПК22771726/000939-17

МЕТА АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНОГО ПРАЦІВНИКА: підтвердження кваліфікаційної категорії – спеціаліст 1-ї категорії.

Методична  проблема  «Системний підхід  до комплексного використання  інноваційних методів навчання під час проведення уроків спецдисциплін ».

ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

ВІДКРИТІ УРОКИ:

- в січні місяці 2009 року проведено відкритий урок з матеріалознавства на тему: «Частини ростучого дерева»,

- в листопаді 2010 року- урок з столярних робіт на тему: «Конструкції основних столярно- будівельних конструкцій»,

- в листопаді 2011 року- урок з матеріалознавства на тему: «Основи деревинознавства»,

- в жовтні 2012 року – урок з матеріалознавства на тему: «Сортимент пило -продукції».

МЕТОДИЧНІ РОЗРОБКИ УРОКІВ:

- «Конструкції основних столярно- будівельних  виробів»,

- «Основи деревинознавства».

Журналі «Вісник» була надрукована стаття на тему: «Індивідуальна робота на  уроці викладача спецтехнології».

В 2011 році приймала участь у рамках огляду- конкурсу на кращу організацію  роботи методичних комісій де представляла: методичну розробку вихідних різнорівневих тестів з спецтехнології та матеріалознавства; кросворди з столярних робіт; кросворди з матеріалознавства; опис виготовлення комп'ютерного стола; опис виготовлення вішалки для прихожої.

В 2009 році учень гр.№1 Іскович Михайло посів друге місце на обласному  конкурсі професійної майстерності.

МЕТОДИЧНІ РОЗРОБКИ УРОКІВ з  спецдисциплін за професією маляр-штукатур :

-Урок з технології штукатурних робіт у групі №3   жовтень 2015 на тему: «Інструменти для розрівнювання штукатурного розчину»  .Структура уроку традиційна, тип - комбінований.

-Відкритий урок з матеріалознавства в групі №26 з професії штукатур-25.10.2017

Тема уроку:  «Способи виробництва та види повітряного вапна»

-Урок узагальнення та систематизації знань. Предмет: матеріалознавство для малярів

(2курс, ІІІ розряд) Метод проведення – робота в малих групах

-ТВОРЧА   РОБОТА    на тему: «Сучасні вимоги до уроків спецдисциплін у професійному ліцеї»

-Участь у  ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії штукатур  22-23 квітня 2015  на базі Міжгірського професійного ліцею. Випускник  ліцею, учень групи №3 Лебович Іван Іванович зайняв ІІІ місце (170 балів).

-11 грудня 2015 року проведено олімпіаду із спецдисциплін професій маляр, штукатур, мета якої виявлення рівня знань учнів із базових  спеціальних предметів.     Участь приймали учні ІІІ курсу .