Дрозд Іван Іванович

Посада: Заступник директора з НВР.  Викладач спецдисциплін,
  Освіта: вища.

Навчальний заклад: Національний університет харчових технологій
  Спеціальність: Електротехнічні системи електроспоживання

Кваліфікація: спеціаліст з електротехнічних систем електроспоживання
  Стаж педагогічної роботи:  з 2006 року – 16 років
 Робітничий розряд: електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування 5 розряду

Форма та результати підвищення кваліфікації:

Проходження теоретичної (психолого-педагогічної): НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Свідоцтво ПК22771726/000971-17 від 04.05.2017 року

ІПО ІПП ДВНЗ "УМО" підвищення кваліфікації за програмою викладачів професійно-теоретичної підготовки  ПНЗ Свідоцтво  СПК №86177 від 15.04.2016 року

Стажування: ТОВ "Маргіт"з 04.07.2016 р.по 26.08.2016
Володіння ІКТ: курси комп’ютерної грамотності - 2012 рік,
Інтел "Навчання для майбутнього" версія 10.1. - 2014 р.,

ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Результат попередньої  атестації педагогічного працівника: кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії"

Методична проблема: "Диференційований підхід до навчання,

як засіб підвищення якості знань, умінь і навиків"

Відкриті уроки:

в рамках методичної секції  електромонтажників:

Лютий 2019р.  Відкритий урок. Тема уроку: "Монтаж зовнішнього та внутрішнього контуру заземлення"

Вересень 2018р. Відкритий урок. Тема уроку: "Альтернативні джерела енергії"

Лютий 2018 р. Відкритий урок з виробничого навчання. Тема уроку: "Монтаж магнітних пускачів та різних типів реле." Мета: розвиток та формування навичок учнів при монтажі магнітних пускачів та різних типів реле. В рамках метод секції  електромонтажників.

Грудень 2017 р. Відкритий урок. Тема уроку: "Монтаж ввідно розподільчих пристроїв" Мета: розвиток та формування навичок учнів при виконанні монтажу ВРП. В рамках метод секції  електромонтажників

Квітень 2016 р. Відкритий урок з виробничого навчання. Тема уроку: "Монтаж зовнішнього контура заземлення" Мета: формування вмінь та навиків, прийомів та способів при монтажі зовнішнього контуру заземлення. В рамках метод секції  електромонтажників.

Жовтень 2016 р. Відкритий урок. Тема уроку: "Монтаж прихованої електропроводки в металорукавах". Мета: формування вмінь та навиків, прийомів та способів при монтажі прихованих електропроводок в металорукавах. В рамках метод секції  електромонтажників.

- Відкритий обласний урок - Тема уроку: "Монтаж та демонтаж одностоякових опор, армування встановлення ізоляторів  та кріплення проводів".

Методичні напрацювання:
"Інструкційно-технологічних  карт  з виробничого навчання для електромонтажників силових мереж та електроустаткування  3-розряду; електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж  3-4 розряду.

Інструкційні  карти з виробничого  навчання  складено на основі   програми виробничого навчання  для електромонтажників.

Збірник комплексних кваліфікаційних завдань з  професії "Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж" - 4-го розряду."

"Електромонтажник силових мереж та електроустаткування"  4-го розряду.

Публікації в засобах масової інформації.

2017 р. - Публікація в інформаційно-методичному збірнику "Вісник" Методичної розробка уроку "Монтаж тролейних та монотролейних шинопроводів"

2015 р. - Методична розробка уроку на тему "Монтаж та демонтаж одностоякових опор, армування встановлення ізоляторів  та кріплення проводів" розміщена на веб-порталі "Учительський журнал"-on-line.

Участь у роботі творчих груп

2018 р. - участь у засіданні творчої групи педагогічних працівників із професій електротехнічного виробництва з розробки робочих навчальних програм  предметів професійної підготовки у рамках обласної методичної секції.

2016 р. - участь у роботі творчої групи по розробці комплексних кваліфікаційних завдань з професії "Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування"

У часть у роботі творчої групи майстрів виробничого навчання професії електромонтажників з розробки інструктивно-технологічних карт.

ПОЗАНАВЧАЛЬНА РОБОТА:

Червень 2018р. - Урочиста лінійка присвячена святу останнього дзвоника

Березень 2018 р. - підготовка та проведення загальноліцейного виховного заходу присвяченого "Міжнародному жіночому Дню 8 Березня".

2017 р. - виховний захід "Боротьба з тютюнопалінням"

2016 р. - виховна година "Влив алкоголю на організм людини"

Робота гуртка технічної та художньої творчості

2016-2018 рр. Вироби: "Декоративні світильники з природніх матеріалів"
2014 р. - керівництво гуртком «Альтернативні електричні технології». Виріб "Будинок та його освітлення"

Постійне поповнення паспорта методичного забезпечення сучасними засобами малої механізації.