Дрозд Іван Іванович

Посада: майстер виробничого навчання, викладач.
Освіта: вища.

Навчальний заклад: Національний університет харчових технологій
Спеціальність: Електротехнічні системи електроспоживання

Кваліфікація: спеціаліст з електротехнічних систем електроспоживання
Стаж педагогічної роботи:  з 2006 року – 9 років
Робітничий розряд: електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування 5 розряду
Назва професії, з якої веде підготовку: електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування
Форма та результати підвищення кваліфікації:
2012, НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницькій області свідоцтво 12 СПК 907540

Стажування: 2011 КП «Рай-агробуд» м. Свалява, свідоцтво №6
Володіння ІКТ: курси комп’ютерної грамотності  - 2012рік,
Інтел "Навчання для майбутнього" версія 10.1. - 2014 р.,

ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Мета  атестації педагогічного працівника: підвищення посадового окладу.

Методична проблема: індивідуалізація та диференціація процесу виробничого навчання. Особливості диференційованого підходу на уроках виробничого навчання.

Відкриті уроки:
2010р. квітень - Тема уроку: Монтаж електропроводки в пластмасових трубах.
Мета:  розвиток та формування навичок учнів при виконанні прокладки електропроводки в пластмасових трубах, закріплення труб і  прокладці проводу в металевих трубах. В рамках метод секції  електромонтажників
2011 р. березень - Тема уроку: Прокладка відкритої  електропроводки по бетонній основі в лотках і коробах.
Мета: розвиток та формування навичок учнів при виконанні прокладки відкритої електропроводки по цегляній основі. В рамках метод секції  електромонтажників.
2012р. жовтень - Тема уроку: Пробивання гнізд отворів та борозен. Мета: розвиток та формування навиків, прийомів та способів при пробиванні гнізд отворів та борозен, використовуючи механізований електор-інструмент та вручну в важко доступних місцях. В рамках метод секції  електромонтажників.
2013 р. листопад - Відкритий обласний урок - Тема уроку:
"Монтаж та демонтаж одностоякових опор, армування встановлення ізоляторів  та кріплення проводів".

Методичні напрацювання:
Тестові завдання з виробничого навчання для електромонтажників для І – ІІ курсів 2009р.
Анотація: тестовий контроль знань є достойною заміною таких стандартних методів, як усне опитування і письмове завдання, оскільки дозволяє виявити обсяг та повноту, системність, мобільність знань учня, а отже об’єктивніше оцінити його знання. Тести, порівняно з іншими видами педагогічного оцінювання, мають багато переваг:
-    можливість перевірити результати навчальних досягнень водночас із багатьох тем та розділів програм;
-    об’єктивно оцінити рівень засвоєння навчального матеріалу;
-    створити для всіх учасників тестування рівні умови складання тестів;
-  стандартизувати та автоматизувати процедуру перевірки результатів.
Затверджено на засіданні методичної  ради ліцею. Протокол №7 від  11.03.2009р. розробка   інструкційно-технологічних  карт  з виробничого навчання для електромонтажників силових мереж та електроустаткування  3-розряду; електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж  3-4 розряду – 2012 рік. Інструкційні  карти з виробничого  навчання  складено на основі   програми виробничого навчання  для електромонтажників.

Публікації в засобах масової інформації.

2015 р. - Методична розробка уроку на тему "Монтаж та демонтаж одностоякових опор, армування встановлення ізоляторів  та кріплення проводів" розміщена на веб-порталі "Учительський журнал"-on-line.

У часть у роботі творчої грипи майстрів виробничого навчання професії електромонтажників з розробки інструктивно-технологічних карт.

ПОЗАНАВЧАЛЬНА РОБОТА:

Проведено виховні години: «Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого. Ця сторінка сприймається суспільством передусім на емоційному рівні. але в той же час голодомор – це історичне явище, яке відбувалося у конкретний час, у конкретному місці і є наслідком дій конкретних осіб.» – 2009р.
«1 грудня - всесвітній день боротьби зі снідом україна спрямовує зусилля на профілактику віл-інфекції/сніду» - 2010р. «Сьогоднішній день відновлювальної енергетики» - 2011р.

Робота гуртка
2014 р. - керівництво гуртком «Альтернативні електричні технології».
Виріб "Будинок та його освітлення"

Керівництво гуртком «юний електрик».

2009 рік – виготовили прилад лбж (лабораторний блок живлення).
2010 рік – виготовили пристрій «стабекс».
2012 рік – електрифікований стенд методичної секції електриків.
Постійне поповнення паспорта методичного забезпечення сучасними засобами малої механізації.