Дарчі Олександр Іванович

ПОСАДА: майстер виробничого навчання
ОСВІТА: вища.
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЗА ФАХОМ: Електрогазозварник; електрогазозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах.
НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: «Свалявський професійний будівельний ліцей» закінчив з відзнакою у 2004р. «Тернопільський комерційний інститут» закінчив у 2008р. кваліфікація бакалавр за напрямком «Маркетинг»; «Тернопільський комерційний інститут» закінчив у 2009р.кваліфікація спеціаліст за напрямком «Комерційна діяльність»;

З 2014р. здобуває другу вищу освіту в «Івано-франківському національному технічному університеті нафти і газу»  Інженер-механік  «Технологія та устаткування зварювання».

СТАЖ ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ: 12 років.
РОБІТНИЧИЙ РОЗРЯД: електрогазозварник 6-го розряду.
НАЗВА ПРОФЕСІЇ, З ЯКОЇ ВЕДЕ ПІДГОТОВКУ: Електрогазозварник.
ФОРМА ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:
- Практичне навчання (стажування) на виробництві: ПП «Русин Віталій Вікторович»,

- Проходження теоретичної (психолого – педагогічної) підготовки: НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій обл..

26.06.2012р. Свідотство про підвищення кваліфікації 12СПК907538 - Дніпродзержинське вище професійне училище. Кваліфікація електрогазозварник 6-го розряду. 2013р. № 040210

14- 17 .03.2017 пройшов перший етап теоретичної (психолого – педагогічної) підготовки: НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій обл..

Володіння ІКТ: Інтел «Навчання для майбутнього» - 2010 р., сертифікат №209

Професійне кредо

Ми зваримо в одне ціле
любов до учнів,
захопленість професією, творчий підхід до роботи, додамо дитячої цікавості – і отримаємо робітника, яким можна пишатись.

Педагогічна діяльність

Мета атестації: підвищення посадового окладу.

Методична проблема: Ефективні методи навчання та їх впровадження на уроках виробничого навчання.

Відкриті уроки:

26 листопада 2013р.  - бінарний відкритий урок хімія та виробниче навчання          : «Ознайомлення з устаткуванням для газового зварювання.»

18 Грудня 2014 р.- бінарний відкритий урок хімія та виробниче навчання

«Кисневе різання  металу».

11 Грудня 2015р. – відкритий  урок «Газове зварювання пластин товщиною від 5 до 10 мм в стик з однобічним скосом двох країв.»

16 Грудня 2016р. –  відкритий урок «Класифікація дефектів зварного шва.»

Методичні розробки:

1.Розробка  інструкційно-технологічних  карт  ПО ЕЛЕКТРОДУГОВОМУ

ЗВАРЮВАННЮ

2.Розробка  інструкційно-технологічних  карт  ПО МАТЕРІАЛАМ ТА ПРИЛАДАМ ЕЛЕКТРОГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ.

3. Розробка  інструкційно-технологічних  карт  ПО ГАЗОВОМУ ЗВАРЮВАННЮ.

4. Розробка презентацій до уроків виробничого навчання: «Газове зварювання в стик пластин товщиною 4 мм.», «Дефекти зварного шва.», «Юний зварник».

Участь у роботі творчих груп

2014 р. - участь у роботі творчої групи метало обробників з доповіддю «Робота гуртка технічної творчості».м.Ужгород

2016р.- Учасник робочої групи по складанню завдань на ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності Електрогазозварників м.Житомир

2016р.- Керівник Веб-бінару по підготовці до ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності Електрогазозварників.

2016р. – Участь у Веб- бінарі по розробці лабораторно-практичних робіт.

Здобутки :

2016 -Нагороджений  грамотою Свалявської міської ради.

2016 – Вихованець Радь Рувим став переможцем Обласного конкурсу фахової майстерності електрогазозварників.

2016- Участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності м.Житомир.