Бобаль Галина Іванівна

ПОСАДА:  майстер в/н з 03.09.2007р.

ОСВІТА: середня-спеціальна.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЗА ФАХОМ:  «Промислове та цивільне будівництво», технік-будівельник, майстер виробничого навчання.

НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД:  Перший Харківський індустріально-педагогічний технікум.

СТАЖ ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ: 30 років

Результати останньої атестації:  встановлення педагогічного звання «Майстер виробничого навчання другої категорії»

РОБІТНИЧИЙ РОЗРЯД:  підтверджено найвищий посадовий оклад 19.03.2003р; «Майстер виробничого навчання другої категорії» 19.05.2006р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІАЦІЇ:

• Проходження теоретичної (психолого – педагогічної) підготовки: НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій обл.. 05.05.2017р.
  • Курси комп’ютерної грамотності - 72год. при Свалявському професійному будівельному ліцеї. м. Свалява 2012р.
  • Посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці, безпеки праці №662: Закарпатський інститут післядипломної та педагогічної освіти. м. Ужгород.24.10.2014р.

Педагогічна діяльність:

Мета атестації: реалізувати свій творчий потенціал; виховати обдарованого, зацікавленого, працьовитого учня; допомогти учням реалізувати свої інтереси та творчі здібності.

Методична проблема: «Удосконалення змісту професійної підготовки та методики навчання із застосуванням ефективних форм та методів організації

• 03.03.2015 року згідно плану методичної комісії в групі №26 урок виробничого навчання на тему: «Обризкування поверхонь»
  • 24.02.2016 року згідно плану методичної комісії в групі №26 урок виробничого навчання на тему «Пофарбування металевих поверхонь»
  • 2016 р. Відкритий урок на тему: Виконання основних малярних операцій при підготовці та обробці поверхонь під неводне пофарбування
  • 2017 р. Відкритий урок на тему: Виконання основних малярних операцій при підготовці та обробці поверхонь під водне пофарбування.
  • 2017 р. Відкритий урок на тему: Шліфування та ґрунтування поверхонь перед пофарбуванням водними сумішами ТМ «Sniezka»
  • 2017 р. Відкритий урок на тему: Виконання основних малярних операцій при підготовці та обробці поверхонь під неводне пофарбування
  • 2018 р. Відкритий урок на тему: Пофарбування поштукатуреної поверхні олійними, емалевими сумішами.

Участь учнів у конкурсах професійної майстерності

• 22-23 квітня 2015р. на базі Міжгірського професійного ліцею проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії штукатур.- учень Лебович Іван Іванович зайняв ІІІ місце.
  • 15-16 квітня 2014 року на базі нашого ліцею проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "маляр". – учень Мисан Владислав отримав ІІ – місце..

Участь в виставках робіт виготовлених учнями:

• “Тиждень професійно-технічної освіти у Свалявському ліцеї” 2013 р.
  • “Ярмарка професій” 2013р.
  • “Воскресни Писанко” 2014 р.