Бобаль Галина Іванівна

ПОСАДА:  майстер в/н з 03.09.2007р.

ОСВІТА: середня-спеціальна.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЗА ФАХОМ:  «Промислове та цивільне будівництво», технік-будівельник, майстер виробничого навчання.

НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД:  Перший Харківський індустріально-педагогічний технікум.

СТАЖ ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ: 26 років

Результати останньої атестації:  встановлення педагогічного звання «Майстер виробничого навчання другої категорії»

 РОБІТНИЧИЙ РОЗРЯД:  підтверджено найвищий посадовий оклад 19.03.2003р; «Майстер виробничого навчання другої категорії» 19.05.2006р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІАЦІЇ:

 • Курси підвищення кваліфікації старших майстрів. Свідоцтво №12 СПК 767924 Національна академія педагогічних наук України. Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників м. Донецьк. 29.09.2011р.
 • Проходження теоретичної (психолого – педагогічної) підготовки: НМЦ ПТО підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій обл.. 26.06.2012р.
 • Курси комп’ютерної грамотності - 72год. при Свалявському професійному будівельному ліцеї. м. Свалява 2012р.
 • Посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці, безпеки праці №662: Закарпатський інститут післядипломної та педагогічної освіти. м. Ужгород.24.10.2014р.

 

Педагогічна діяльність:

Мета атестації: реалізувати свій творчий потенціал; виховати обдарованого, зацікавленого, працьовитого учня; допомогти учням реалізувати свої інтереси та творчі здібності.  

Методична проблема: «Удосконалення змісту професійної підготовки та методики навчання із застосуванням ефективних форм та методів організації навчального процесу»

 • Приймає безпосередню участь в складанні графіків та планів роботи майстрів виробничого навчання в дні теоретичних занять в закріплених за ними навчальних групах.
 • Здійснює контроль за веденням навчально-звітної документації, за показниками роботи навчальних майстерень.
 • Контролює та керує навчально-виробничою діяльністю майстрів виробничого навчання, розробкою переліку навчально-виробничих робіт відповідно вимогам навчальних програм виробничого навчання, планів виробничої діяльності в майстернях ліцею, з детальними планами програми передвипускної практики.
 • З метою контролю та надання методичної допомоги майстрам в/н відвідує уроки  виробничого навчання:

- 03.03.2016 року згідно плану методичної комісії в групі №26 урок виробничого навчання на тему: «Обризкування поверхонь» (професія  Маляр, Штукатур)  майстер  виробничого навчання Маринець Г. В.

- 03.03.2016 року згідно плану методичної комісії в групі №18 урок виробничого навчання на тему: «Зварювання деталей конструкцій. Кисневе різання листової сталі» (професія Електрогазозварник) майстер виробничого навчання Гуца В. С. 

- 01.03.2016 року згідно плану методичної комісії в групі №10 урок виробничого навчання на тему: «Розмітка та прокладка прихованої електропроводки» (професія Електромонтажник силових мереж та електроустаткування; Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж)  майстер виробничого навчання Бобаль М. М.

- 24.02.2016 року згідно плану методичної комісії в групі №7 урок виробничого навчання на тему: «Пофарбування металевих поверхонь» (професія   Маляр, Штукатур)   майстер  виробничого навчання Цоліган С. Ст.

- 18 02. 2016 року згідно плану методичної комісії в групі №4 урок-гра з  виробничого навчання «Інтелектуальний поєдинок»   (професія ОКН ) майстри виробничого навчання  Курчак М.Д. та Партека Б.О.

- 24.12.2015 року згідно плану методичної комісії в групі №11 урок виробничого навчання на тему: «Обпилювання металу» (професія Електромонтажник силових мереж та електроустаткування) майстер виробничого навчання  Шрамко С.В.

- 23.12. 2015 року згідно плану методичної комісії в групі №25 урок виробничого навчання на тему: «Документальне оформлення обліку основних засобів і нематеріальних активів» ( професія ОКН, Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних) майстер виробничого навчання  Туряниця Н. П.

-11.12.2015 року згідно плану методичної комісії в групі №21 урок виробничого навчання на тему: «Газове зварювання пластин товщиною від 5 до 10 мм в стик з однобічним скосом двох країв» (професія Електрогазозварник) майстер виробничого навчання Дарчі О.І.  

- 20. 11. 2015 року згідно плану методичної комісії в групі №3 урок виробничого навчання на тему: «Підготовка дерев'яних поверхонь під обштукатурення" (професія Маляр; Штукатур) майстер виробничого навчання Козар В. М.

-  19.11. 2015 року згідно плану методичної комісії в групі №13 урок виробничого навчання на тему: «Монтаж та оздоблення суконь, блуз, спідниць.» (професія Швачка) майстер виробничого навчання  Улеганець М.С.

-28.10. 2015 року згідно плану методичної комісії в групі №25 урок виробничого навчання на тему: « Облік оплати праці» (професія ОКН, Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних) майстер виробничого навчання Плоскіна Е. С.  

-22.10.15 року згідно плану методичної комісії в групі №13 урок виробничого навчання на тему: «Обробка застібки на передніх половинках брюк. Обробка верхнього зрізу, низу, ВТО» (професія Швачка) майстер виробничого навчання Улеганець М. С.

-25.09. 2015року згідно плану методичної комісії в групі №10 урок виробничого навчання на тему: «Прокладка електропроводки в пластмасових трубах» (професія Електромонтажник силових мереж та електроустаткування; Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж)  майстер виробничого навчання Бобаль М. М.

 - 15.05.2015 року згідно плану методичної комісії в групі №10 урок виробничого навчання на тему: «Інструктаж за змістом занять з організації робочого місця, безпеки праці. Перевірка комплектності світильників» (професія Електромонтажник силових мереж та електроустаткування; Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж)  майстер виробничого навчання Похил В. В.

- 24.04.2015 року згідно плану методичної комісії в групі №10 урок виробничого навчання на тему: «Різка кабелю напругою до 10 кВ з тимчасовим обробленням кінців» (професія Електромонтажник силових мереж та електроустаткування; Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж)  майстер виробничого навчання Бобаль М. М.

- 17.04.2015 року згідно плану методичної комісії в групі №22 урок виробничого навчання на тему: «Робота з електронною поштою. Отримання повідомлень. Відправлення повідомлень. Передача файлів за допомогою електронної пошти» (професія ОКН, Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних) майстер виробничого навчання  Лендєл М.М. 

- 19.03. 2015 року згідно плану методичної комісії в групі №12 урок виробничого навчання на тему: « Монтаж короб-кабеля» (професія Електромонтажник силових мереж та електроустаткування; Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж) майстер виробничого навчання Дрозд І.І. 

- 16.02.2015 року згідно плану методичної комісії в групі №10 урок виробничого навчання на тему: «Зарядка та підвіска люмінесцентних світильників»  (професія Електромонтажник силових мереж та електроустаткування; Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж)  майстер виробничого навчання Похил В. В.

Забезпечує своєчасну та якісну підготовку учнів до випускних кваліфікаційних іспитів:

- 26.02.2016 року  група №22 КА з професії ОКН І категорії.

- 18.02.2016 року група №21 ДКА з професії  Електрогазозварник;

- 19.02. 2016 року група  №13 ДКА з  професії  Швачка;

- 20.11.2015 року група №11 з професії «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування;

- 19.10. 2015 року група № 18 КА з професії Електрогазозварник;

 -26.06. 2015 року групи №26 КА з професії Маляр, Штукатур; №13 КА з професії Швачка; №11 КА з професії Електромонтажник з освітлювання та освітлювальних мереж; Електромонтажник силових мереж та електроустаткування.

- 25.06. 2015 року група № 3  ДКА з професії Маляр, штукатур.

-25.06.2015року група №4 ДКА з професії Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор комп'ютерного набору.

- 25.06.2015року група №10 КА з професії Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; Електромонтажник силових мереж та електроустаткування.

- 24.06.2015року група №12 ДКА з професії Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; Електромонтажник силових мереж та електроустаткування

- 23.06.2015 року група №8 ДКА з професії Електрогазозварник.

- 19.02.2015року група № 17 ДКА з професії Електрогазозварник.

 Всі учні  проходять виробничу практику згідно з графіком.

Здійснює контроль за підготовкою майстерень та робочих місць до занять, дбає про відповідність їх вимогам охорони праці, забезпечує їх ремонтом і модернізацією:

 • Відкрито та оновлено майстерню Електрогазозварників;
 • Відкрито майстерню «Слюсар з ремонту автомобілів. Рихтувальник кузовів»;

Контролює дотримання майстрами виробничого навчання, правил внутрішнього розпорядку ліцею, норм та правил безпечного проведення робіт:

 • Веде контроль і бере активну участь у ремонтних роботах: актового залу, конференц залу, гуртожитка, навчальних майстерень, навчальних кабінетів та коридорів, адміністративного корпусу, спортзалу, їдальні…

Організовує роботу майстрів виробничого навчання з питань розвитку, раціоналізації та винахідництва учнів, проведення конкурсів на кращого з професії:

 • 22-23 квітня 2015р. на базі Міжгірського професійного ліцею проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії штукатур.- Випускник нашого ліцею, учень групи №3 Лебович Іван Іванович зайняв ІІІ місце.
 • 15-16 квітня 2014 року на базі нашого ліцею проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "маляр". – учень нашого ліцею Мисан Владислав отримав ІІ – місце.
 • конкурс професійної майстерності на звання "Кращий по спеціальності електрогазозварювальник" серед учнів І-ІІІ курсів.( гр. № 17;№18;№21;№8);
 • конкурс професійної майстерності на звання « Кращий з професії Електромонтажник» серед учнів І-ІІІ курсів.( гр. № 10;№11;№12);
 • Конкурс професійної майстерності на звання «Кращий з професії швачка» серед учнів ІІІ курсу (група №13);
 • Конкурс професійної майстерності на звання « Кращий обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, ОКН» серед учнів  І-ІІІ курсів (гр. № 4;№22;№25).

Організовує участь в проведенні виставки робіт виготовлених учнями:

“Парад професій” 2010 р.

“Воскресни Писанко” 2012р.

“ Тиждень професійно-технічної освіти у  Свалявському ліцеї” 2013 р.

“ Ярмарка професій” 2013р.

“Воскресни Писанко” 2014 р.

13 травня 2015 року в Ужгороді на базі Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний захід на тему: „Свято професії”, де учні Свалявського професійного будівельного ліцею прийняли участь.

14 квітня 2015 року  Свалявський професійний будівельний ліцей  прийняв участь у другому етапі І-го районного  фестивалю-конкурсу "Великодні барви - 2015.

8 квітня 2015 року Свалявський професійний будівельний ліцей прийняв участь у І-му етапі першого районного фестивалю-конкурсу "Великодні барви - 2015".

Проведення днів відкритих дверей протягом яких експонуються готові вироби учнів.       

Проводить інструктивно-методичні наради та індивідуальну роботу з майстрами виробничого навчання.