П'ятниця 20.03.2020 р. Понеділок 23.03.2020 р.

ГЕОГРАФІЯ

УРОК № 39

Тема уроку.  Глобальна економіка

Мета уроку: удосконалити й поглибити знання учнів про  глобалізацію економіки, основні закономірності та тенденції міжнародних ринків товарів і послуг; розвивати наукове світосприйняття, аналітичне мислення, формувати професійні спрямування; виховувати відповідальне ставлення до життя.

УРОК № 40

Розділ ІІІ.   Загальні суспільно-географічні закономірності світу

Тема уроку.  Первинний сектор економіки. Практична робота №8. Позначення на контурній карті (знаками руху) глобальних ланцюгів доданої вартості «видобування алюмінієвої сировини – виробництво глинозему – виробництво первинного алюмінію – споживання алюмінію»

УРОК № 41

Тема уроку.  Вторинний сектор економіки

Мета уроку: узагальнити знання про виробництво товарів з високою часткою НДДКР, споживчих товарів, особливості формування міжнародної спеціалізації цього сегмента виробництва; розвивати аналітичне й критичне мислення, ерудицію, підприємницьку компетентність; виховувати прагнення раціонального споживання товарів.

Викладач Пліхта А.А.

Зарубіжна література

Тема уроку: «Життєвий і творчий шлях П. Целана. Українське коріння поета. Модерністське зображення трагедії Голокосту у творі «Фуга смерті»

Мета уроку:презентувати учням особистість Целана, познайомити з його творчим доробком, розкрити особливості зображення трагедії Голокосту в поезії, розвивати дослідницькі, комунікативні, творчі навички, життєві компетенції учнів, удосконалювати в учнів уміння і навички ідейно-художнього аналізу поетичного твору, навички зв’язного усного мовлення та критичного мислення, виховувати високі моральні якості, почуття національної свідомості, негативне ставлення до війни.

Викладач Гуда В.Ю.

Тема уроку.  Правильна піраміда. Площа бічної поверхні піраміди.

Мета уроку: формування понять правильна піраміда, апофема піраміди; вивчення властивостей правильної піраміди і теореми про знаходження бічної поверхні правильної піраміди.

Викладач Дьолог В.В.

Урок №43

Тема: Контрольна робота з теми «Хімічний зв'язок і хімічні реакції.»

Викладач Легета В.В.

Технології

Тема. Алгоритми і способи побудови 3D-об’єктів.

Викладач Курчак М.Д.