В жовтні 2006 року Свалявський професійний будівельний ліцей відсвяткував своє 60-річчя

"Як хочеш бути щасливим, не шукай свого щастя за морями... - писав Г.Сковорода , - воно не тільки поруч з тобою, воно всередині тебе: у твоєму чистому серці, у твоїй чистій душі, що живе за законами Божими".

Жити за законами Божими, бути чесними і чистими душею, бути працьовитими і гідними громадянами своєї Батьківщини ось уже бо років вчать своїх учнів працівники сьогоднішнього Свалявського професійного будівельного ліцею, колишнього ПТУ-9.

Багато хороших слів було сказано на урочистому вечорі. Щирими були привітання та подарунки від голови райдержадміністрації, голови районної ради, міського голови, представників Управління освіти та обласного методичного центру.

Урочистий захід завершився святковим концертом. Учні поетично розповіли про свої професії, розкрили творчі таланти в читанні віршів, танцях, співали пісні про рідний край.

До уваги присутніх було запропоновано колекцію святкового одягу з нетрадиційних матеріалів, яку розробили, пошили і продемонстрували учениці-швачки.