Головна » 2020 » Ноябрь » 9 » Тиждень української мови та літератури
Тиждень української мови та літератури

Мова--основа кожного народу,  незаперечне свідчення його існування.  Тому 9 листопада   ми відзначаємо   День української писемності та мови, який символічно припадає на день вшанування пам’яті Нестора-Літописця.

Уже два десятиліття  українці в різних куточках світу  пишуть    Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цьогорічна акція дещо відмінна, специфічна й умовами проведення, і новими авторами тексту та диктором.

Незважаючи на карантинні обмеження, учні Свалявського будівельного ліцею також взяли участь у  написанні  Всеукраїнського радіодиктанту

План проведення Тижня української мови та літератури

Понеділок  9.11.20р.

• Написання 20-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
  •  Виховна година «Цікаве про українську мову».

Вівторок  10.11.20р.

• Конкурс на кращий зошит.
  • Виставка  навчальної та художньої літератури.

Середа 11.11.20р.

• Конкурс на кращий реферат, малюнок до творів.
  • Проведення І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

Четвер 12.11.20р.

• Конкурс на кращого читця української поезії.
  • Вікторина-гра  «Кращий знавець української мови».

П'ятниця 13.11.20р.

• Проведення І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т. Шевченка.
  • Конкурс  учнівських презентацій

Вітаємо зі святом усіх, хто залюблений в Українське Слово, хто плекає й оберігає його віковічну душу, хто повсякчас стоїть на сторожі української мови – унікального національного скарбу! Нехай Слово буде вашим вічним оберегом!

Категорія: Новини | Переглядів: 280 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0