Головна » 2020 » Апрель » 12 » Підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня
11:06
Підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня

Атестація педагогічних працівників — це важливий етап діяльності навчального закладу. Значення атестації величезне. Це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь в між атестаційний період.

Тому, відповідно до наказу Департаменту освіти і науки закарпатської облдержадміністрації щодо умов атестації педагогічних працівників у 2020 році в умовах карантину, 12 квітня 2020 року у Свалявському професійному будівельному ліцеї відбулося підсумкове онлайн засідання атестаційної комісії І рівня, на якому визначався рівень професійної компетентності педагогічних працівників ліцею, їх професійна майстерність.

На засіданні члени атестаційної комісії розглядали питання відповідності займаним посадам, присвоєння та підтвердження кваліфікаційних категорій викладачів,  а також порушувалося клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня на присвоєння педагогічного звання, а також відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям та педагогічним званням

Засідання було організоване в режимі онлайн за допомогою платформи Zoom,  де кожен член атестаційної комісії зміг виступити та висловитися  щодо роботи педагогічних працівників, що атестуються та проголосувати.

Категорія: Новини | Переглядів: 359 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar