31 травня 2022 року відбулася презентація діяльності навчально-практичного центру будівництва та дизайну на базі Свалявського професійного будівельного ліцею.
|
03.05.22 р. ліцей відвідали представники Свалявського військомату. У бесіді з учнями ліцею вони провели профорієнтаційну роботу та запропонували поступати у військові навчальні заклади України.
|
03.05.22 р. в ліцеї пройшла нарада при директорові. На нараді було обговорено питання функціонування навчального закладу в умовах воєнного стану, зокрема проведення занять теоретичного та виробничого навчання, виробничої практики, працевлаштування випускників. Особливо багато уваги було приділено питанню нового набору, зокрема формам та методам профорієнтаційної роботи з випускниками шкіл в умовах, які є на сьогоднішній день у регіоні.
|
Не дивлячись на військовий стан, навчальний процес в ліцеї продовжується. Предмети теоретичного курсу вивчаються через Інтернет з використанням спеціалізованих програм. Заняття практичного курсу учні проходять в очному режимі.
|
Трагічна звістка сколихнула нашу ліцейну спільноту. 9 Висловлюємо слова підтримки та співчуття рідним полеглого захисника. Пам'ятаємо та сумуємо. Вічна пам’ять та вічна слава Герою. |
23 березня 2022 року у Свалявському професійному будівельному ліцеї відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня, на якому визначався рівень професійної компетентності педагогічних працівників ліцею, їх професійна майстерність. Засідання проходило в режимі онлайн.
|
Свалявський професійний будівельний ліцей приєднався до волонтерського руху. Наші працівники виготовляють "їжаки" для зупинення ворожої техніки. Допомагаємо чим можемо. Разом МИ сила! Перемога буде за нами!!! Все буде УКРАЇНА!!!
|
|