Туряниця Наталія Павлівна
Посада: майстер виробничого навчання
Освіта: вища
Спеціальність за фахом: спеціаліст з економіки і права
Навчальний заклад:  Український державний університет харчових технологій.
Стаж педагогічної роботи: 17 років
Рік та результати останньої атестації: 2014р., відповідає займаній посаді
Форма та результати підвищення кваліфікації:
-28 вересня 2020р. ДП «Інститут підготовки кадрів промисловості» здобула робітничу кваліфікацію 4222 «Адміністратор». Свідоцтво Р20 №001680 28.09.20р. №311.

Проходження курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-теоретичної) освіти: Національна академія педагогічних наук України ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти; ПК – 35946459/001636-21, 21.05.2021р.

Проходження стажування у ТЗоВ Закарпатський оздоровчий комплекс «Сонячний» 11.09.2021р.

Свідоцтва публікації в засобах масової інформації.

• Свідоцтво про публікацію на сайті vseosvita.ua , методична розробка «Планування та оформлення службових приміщень, вітрин, зони обслуговування відвідувачів» - 2021р.
  • Свідоцтво про публікацію на сайті vseosvita.ua , методична розробка презентації на тему «Організація обслуговування відвідувачів» - 2021р.

Самоосвіта

• Сертифікат участі у науково-практичному семінарі «Цифрова компетентність як складник розвитку професійної компетентності педагогічного працівника ЗП(ПТ)О» - 06.10.2021р. Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти.
  • Сертифікат учасника обласного конкурсу на кращий урок виробничого навчання серед закладів професійної(професійно-технічної) освіти області №411-12-08-2021 НМЦ ПТО.
  • Сертифікат участі у Віртуальній екскурсії «Особливості організації трудових відносин і охорони праці в умовах пандемії в закладах професійної(професійно-технічної) освіти» - 22.04.2021р. Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти.

Володіння ІКТ: Оволодіння новітніми комп’ютерними технологіями, Київ-2013 р.
Робітничий розряд: оператор комп’ютерного набору І категорії. Адміністратор.
Професія з якої веде підготовку: Адміністратор. Портьє

Професійне кредо: "Робити свою справу результативно, професійно"

Блог майстра виробничого навчання - https://nataliaturanica.blogspot.com/

Педагогічна діяльність

Мета атестації: підвищення посадового окладу, встановлення 14 тарифного розряду.

Методична проблема: «Шляхи та методи вдосконалення сучасного уроку виробничого навчання»

Участь у роботі творчих груп

2020-2021 н.р. участь у роботі творчої групи по впровадженню освітньої діяльності з професій: адміністратор, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

Відкриті уроки
Уроки виробничого навчання з інтерактивними методами та елементами ділової активності:

Жовтень 2021 -  Відкритий    урок  з елементами професійно-рольової гри на тему: «Технологічний цикл обслуговування гостей. Регламент процесів додаткові послуги населенню, виселення з номерів.»

Методичні розробки уроків по темам:

Урок виробничого навчання веб-квест на тему: «Виготовлення друкованої реклами: буклети, календарі, проспекти, макети банерів».

Урок виробничого навчання на тему: «Планування та оформлення службових приміщень, вітрин, зони обслуговування відвідувачів».

Методичний посібник: Застосування проектної технології у навчально-виробничій діяльності.

-участь в обласних секціях та веббінарах:

Листопад 2021р. в рамка засідання  обласної методичної секції медпрацівників сфери послуг, доповідь на тему: «Сучасні освітні технології на уроках виробничого навчання».

Доповіді

Психологічний клімат колективу. Основні характеристики психологічного клімату в учнівському колективі.

Позанавчальна робота

Гурток технічної творчості «Прес-центр»

Мета проведення гуртка:розширення інформаційного простору, формування позитивних моральних та творчих здібностей учнів.

Результат роботи:випуск друкованої продукції професійного спрямування.