Головна » Статті » Наші професії » Наші професії

Адміністратор, портьє

 

Адміністратор готелю - це фахівець з готельного сервісу і забезпеченню безперебійної роботи всіх служб готелю, починаючи з стійки прийому гостей і закінчуючи службою забезпечення харчуванням. Існує усталений термін, яким зазвичай називають такого співробітника - портьє. Якщо розмір готелю невеликий, то портьє часто виконує функції швейцара, зустрічаючи відвідувачів біля входу в готель і оформляючи їх подальше перебування. Але солідні готелі і великі готельні комплекси, звичайно ж, строго розмежовують зони відповідальності кожної штатної одиниці, і у портьє в цьому випадку є свій чітко визначений набір обов'язків.

Обов'язки

Портьє має широкий спектр функцій, серед яких потрібно відзначити найголовніші: повний внутрішній документообіг (включаючи контроль регламентів взаємодії всіх внутрішніх служб і здачу первинних фінансових документів в бухгалтерський відділ), робота з номерним фондом, моніторинг якісної підготовки готельних номерів і апартаментів до заселення, документальне оформлення постояльців, перевірка пропонованих документів на справжність, передача і вилучення ключів від номерів, а також вручення клієнтам надходить на їх ім'я поштової кореспонденції, застосування адміністративних заходів до відвідувачів і постояльців, що порушує правила поведінки та проживання в готелі, збір і фіксація претензій від клієнтів, усунення виниклих конфліктів і відгуки на прохання постояльців. Професійний портьє завжди повинен виглядати презентабельно і бездоганно, бути ввічливим і ввічливим з гостями готелю, вміти зберігати спокій. До числа пріоритетних якостей слід також включити комунікативні навички, гарну інтуїцію і передбачливість, повне володіння знаннями про встановлені готельні процедури, знання англійської мови (в ідеалі - володіння декількома іноземними мовами) і вміння користуватися готельним програмним забезпеченням. Портьє повинен володіти найактуальнішою інформацією про стан справ в готелі, пам'ятати розташування кожного номера і його функціональну обстановку, знати про стан справ конкурентних готелів, вміти правильно застосовувати тарифні ставки.

Місце роботи

Крім очевидної готельної сфери, портьє може знайти роботу в ресторанному бізнесі, де його адміністративні функції дуже схожі з роботою в готелі - потрібно зустріти клієнтів і забезпечити порядок в залі.


          Професію можна одержати в нашому ліцеї.

Категорія: Наші професії | Додав: neypovim (29.02.2016)
Переглядів: 1197
Всього коментарів: 0
avatar