Головна » 2016 » Березень » 1 » Зустріч з комісаром РВК
Зустріч з комісаром РВК

29.02.2016 учні Свалявського професійного будівельного ліцею зустрілися з військовим комісаром свалявського РВК, полковником – Олексюком Ігорем Петровичем. В ході зустрічі учні ознайомилися з умовами служби в Збройних силах України за контрактом.

Ігор Петрович розповів, що служба в Збройних силах України за контрактом дає стабільне грошове забезпечення, можливість кар’єрного зростання, а також можливість брати участь у миротворчих операціях та інших заходах міжнародного військового співробітництва, речове забезпечення у відповідності до визначених норм.

Військовий комісар зупинився також на умовах проходження військової строкової служби та можливістю вступи у вищі військові навчальні заклади.

На завершення зустрічі учні мали можливість задати питання та отримати на них відповіді.

Переглядів: 117 | Додав: neypovim | Рейтинг: 0.0/0