Головна » 2017 » Березень » 7 » Зі святом 8 Березня.
Зі святом 8 Березня.

“Жінка – найчарівніше творіння Землі!”

07  березня   у   Свалявському    професійному    будівельному    ліцеї  вітали дівчат, жінок з святом  8 Березня. Святкові вітання разом з учнями підготували бібліотекар ліцею Калій В.М. та викладач біології Белей М.М.

Учні  зі сцени  зізнавалися у коханні  у віршах,  піснях, прославляли жінку-берегиню, жінку-матір, говорили ніжні і теплі слова про своїх подруг і сестер, виголошували слова пошани і вдячності своїм учителям-жінкам та жінкам-працівникам ліцею :

Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. І причина цього всього – жінка! Ми віддаємо данину любові й захоплення тим, до кого звертаємося в радості і печалі – нашим бабусям, матерям, сестрам – берегиням нашого роду.

Сьогодні ми вшановуємо жінку, найчарівніше творіння на Землі! Адже саме завдяки їй світ наповнюється любов’ю, добром та надією.

Ми дякуємо вам за вашу доброту, за щирісь і ласку, за вашу любов до нас. Вже багато століть наймудріші голови людства намагаються розгадати і пояснити велике загадкове почуття – любов до жінки. Поетами всіх часів і народів написано десятки тисяч ліричних рядків, присвячених жінці.

Нехай всі турботи, труднощі, нещастя покинуть вашу оселю. Хай завжди світить сонце у вашому домі, нехай ваші обличчя сяють від ласкавої посмішки. Щастя вам, дорогі жінки, добра, краси, кохання, вічної молодості і весни.

Краса жіноча, теплий подих квітки,

Коханий погляд радісних очей.

Тендітна усмішка, котра так личить жінці

Засліплює, як перший Божий день.

Хай завжди Господь Бог допомагає
І Матір Божа вас охороняє,
На многії і благії літа —
Здоров’я і щасливого життя.

Категорія: Новини | Переглядів: 76 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0