Головна » 2016 » Січень » 13 » Засідання Школи молодого педпрацівника

Удосконалення методичної майстерності –

це передусім самоосвіта,

особисті ваші зусилля,

спрямовані на підвищення власної культури праці

і в першу чергу культури мислення.

В.Сухомлинський

13 січня згідно плану роботи Школи молодого педпрацівника було проведено чергове засідання. Керівник ШМП Т.А.Губані поділилася досвідом роботи з молодими викладачами та майстрами виробничого навчання.

Людина прагне досконалості. Учитель - це суспільна особистість, до якої постійно привернута увага багатьох людей: учнів, батьків, колег. На викладачеві сконцентрована увага, тому він повинен постійно бути більш досвідченим, більш розвиненим за інших. Освіта, яку він отримав - це платформа, на яку можна в процесі самоосвіти покластись.

Самоосвіта в останній час - дуже актуальне питання розвитку професійних здібностей викладача. Створення ефективної системи самоосвіти педагогічних працівників - це одне з найголовніших завдань методичної роботи у навчальному закладі , про що наголосила методист ліцею Н.Г.Гулович, після чого провела діагностичне анкетування  педагогічної оцінки та самооцінки готовності педпрацівника до саморозвитку.

Психолог ліцею С.М. Мателега ознайомила з причинами та ознаками синдрому  професійного вигорання, обговорили шляхи його подолання, що дасть змогу педагогічному працівнику розібратися у своїх власних життєвих поглядах, сприяти розумінню цінностей та необхідності самопізнання, виховуючи у собі професійність, впевненість, формувати навички психогігієни у повсякденному житті.

Категорія: Новини | Переглядів: 126 | Додав: neypovim | Теги: засідання, школа молодого педпрацівника | Рейтинг: 5.0/1