Головна » 2016 » Лютий » 5 » Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників швейного профілю
09:14
Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників швейного профілю

        4 лютого 2016 року  відбулося засідання  обласної методичної  секції  педагогічних працівників ПТНЗ  професій швейного профілю. Відкриті уроки,  «круглі столи»  з обговорення найактуальніших  методичних проблем, ознайомлення з інноваційними   навчальними  та виробничими технологіями, обмін досвідом значно підвищують  рівень педагогічної майстерності викладачів та  майстрів  виробничого навчання області.

        Викладач спецдисциплін  Свалявського професійного будівельного ліцею Пліхта Антоніна Антонівна  розкрила зміст диференційованого підходу у методиці викладання  на основі використання сучасних засобів навчання та високопродуктивних виробничих технологій. Презентувала методичну розробку  уроку  з технології виготовлення швейних виробів,  де пропонує трансформацію методів навчання на етапі формування нових знань, застосовуючи уніфікацію при розробці  дидактичного  забезпечення.  

«Хто володіє інформацією – тому належить світ».

Сучасні засоби навчання, співпраця з підприємствами – замовниками робітничих кадрів дають широкі можливості використання на уроках професійно-теоретичної підготовки  відео та фотоматеріалів виробничого процесу, що значно підвищує інтерес до навчання, сприяє процесу адаптації до майбутньої професійної діяльності.

Категорія: Новини | Переглядів: 106 | Додав: neypovim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar