Головна » 2015 » Травень » 28 » Засідання методичної комісії викладачів природничо-математичної підготовки.
Засідання методичної комісії викладачів природничо-математичної підготовки.

28 травня відбулося засідання методичної комісії викладачів природничо-математичної підготовки. Розглядалися планові питання: стан позакласної роботи, доповіді «Проблемне навчання на уроках фізики» (Лакатош В.М.), «Акмеологічні підходи до реалізації виховної мети на уроках математики» (Дьолог В.В.). Також на засіданні було проаналізовано результати державної підсумкової атестації з математики для учнів ІІІ року навчання; обговорено результати директорських контрольних робіт з математики, фізики та хімії, які писали учні першого курсу; заслухано попередні звіти викладачів про пророблену роботу у 2014-2015 навчальному році.

Категорія: Новини | Переглядів: 107 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 5.0/1