Головна » 2016 » Лютий » 19 » Захист дипломних робіт учнів групи №13
Захист дипломних робіт учнів групи №13

19  лютого  2016 року відповідно до графіка проведення Державної  підсумкової кваліфікаційної  атестації відбувся захист дипломних , творчих  робіт та проектів учнів випускної групи  №13 з  професії  швачка.

До захисту випускниками  представлено швейні  вироби різних асортиментних груп,  при виготовленні яких учні використовували новітні методи технологічної обробки окремих деталей та вузлів, сучасні види високопродуктивного обладнання швейних підприємств.

Учні продемонстрували високий та достатній рівень професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки швачок  4 кваліфікаційного рівня,  що гарантує  успішний початок  самостійного  професійного  життя.

Хай вам щастить,  дорогі наші випускники!

Категорія: Новини | Переглядів: 95 | Додав: neypovim | Рейтинг: 5.0/1