Головна » 2015 » Квітень » 7 » Всесвітній день здоров’я !
Всесвітній день здоров’я !

Всесвітній день здоровя !

Всесвітній день здоровя - відзначається щорічно 7-го квітня.

З нагоди цієї дати в читальному залі ліцею відбулася бесіда з учнями та виставка літератури.

Цьогоріч ВООЗ назвала наступну тему: «Безпека харчових продуктів». «Ми є те, що ми їмо». Вірність цього вислову Поля Брега підтвердили найновіші наукові дослідження. Вчені дійшли висновку, що їжа найдивовижнішим чином впливає на наші розумові процеси. Від того, що ми з'їли, залежать не тільки наше самопочуття, але також і настрій та ясність мислення. Студенти   дізналися цікаві факти про здоров’я з відеосюжетів, а також взяли участь у вікторині. Усі бажаючі мали змогу переглянути викладку літератури «Здоровим бути модно».

Бібліотекар ліцею розповіла дітям,  що   проблеми зі здоров’ям все частіше стають пов'язані з вживанням недоброякісної їжі. Адже майже третина харчових продуктів, що вживаються в європейських країнах, є генетично модифікованими організмами; в США цей показник досягає 60%. Питання біобезпеки ГМО та оцінки потенційних ризиків від їхнього використання — надзвичайно складна й комплексна наукова проблема. Небезпечні продукти харчування, що містять хвороботворні бактерії, віруси, паразитів чи шкідливі хімічні речовини є причиною більше 200 захворювань: від діареї до онко.

За оцінками фахівців, від хвороб харчового і водного походження щорічно помирає два мільйони людей, у тому числі, діти.  Як правило, захворювання харчового походження мають інфекційний характер і викликані бактеріями, вірусами чи хімічними речовинами, які потрапляють в організм людини через заражену воду чи їжу

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними! Зі святом Вас!

Категорія: Новини | Переглядів: 134 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 0.0/0