Головна » 2015 » Травень » 19 » Викладачем Дьолог В.В. було проведено усний журнал «Українські жінки-математики».

19 травня в рамках тижня математики та інформатики викладачем Дьолог В.В. було проведено усний журнал «Українські жінки-математики». Метою даного заходу є ознайомлення учнів з біографічними відомостями з життя українських жінок-математиків, їх внеском в розвиток науки, сприяння виникненню інтересу до математики та її історії, підвищенню патріотизму.

Учні розповіли про життя та досягнення таких видатних жінок як Ніна Опанасівна Вірченко,   Галина Павлівна Матвієвська,  Галина Миколаївна Сита,  Зінаїда Іванівна Слєпкань,  Катерина Логвинівна Ющенко, Клавдія Яківна Латишева, Олена Степанівна Дубинчук, Ольга Арсенівна Олійник, Софія Олександрівна Яновська.

Категорія: Новини | Переглядів: 166 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 5.0/1