Головна » 2016 » Лютий » 19 » ВИХОВНА ГОДИНА «Зима, що нас змінила»
ВИХОВНА ГОДИНА «Зима, що нас змінила»

19 лютого 2016 року в актовому залі ліцею СПБЛ було проведено виховну годину присвячена Героям Небесної Сотні «Зима,  що нас змінила». Проведена виховна година сприятиме підвищенню рівня патріотичного виховання та національної самосвідомості, поглибити знання учнів про історію, культурну спадщину України,  формувати почуття гордості за українських військових і добровольців, культуру взаємовідносин між людьми, повагу до традицій і звичаїв українського народу; виховувати любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активну громадянську позицію українців, особисту відповідальність за долю держави; сприяти розвитку пізнавального інтересу.

Під звуки старої лемківської пісні «Гей, пливе кача…» у виконанні «Піккардійської Терції» ведучі  пригадали всіх героїв Небесної Сотні поіменно, для яких пісня стала гімном.

Коли перед очима зринають кадри із пораненими та вбитими героями, проглядаючи фотографії Небесної Сотні, дивлячись їм у вічі, ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну. Ці люди – справжні герої. Вони загинули як герої і проводжають їх як героїв. Ми мусимо пам’ятати не лише про родини вбитих, а й про скривджених і скалічених, чиї долі зламав цей жахливий режим. Низький уклін матерям і батькам, що виховали таких синів і дочок! А ще ми  маємо піклуватися про тих, хто залишився без найдорожчих людей… Без своїх дітей та батьків, сестер та братів, чоловіків і дружин, рідних і друзів… І щоразу, при кожній нагоді, не залишати їх з горем наодинці. Це найменше, що ми можемо зробити для них.

У пам'ять, про загиблих на Майдані, вшанували хвилиною мовчання та запалюванням свічок, лампадок.

Небесна Сотня віддала життя за кожного з нас! Не забуваймо про це! Вічна пам’ять героям! Але герої не вмирають! Вони завжди будуть в наших серцях.

Слава Україні!

Героям Слава!

Слава Небесній Сотні!

Провела виховну годину бібліотекар ліцею Калій В.М.

Категорія: Новини | Переглядів: 180 | Додав: neypovim | Рейтинг: 0.0/0