Головна » 2018 » Ноябрь » 5 » Виховна година на тему:"Профілактика правопорушень серед неповнолітніх"
Виховна година на тему:"Профілактика правопорушень серед неповнолітніх"

05 листопада спільно з провідним інспектором Свалявського районного відділу філії Державної установи Центр пробації в Закарпатській області Світланою Биковою та Дільничим офіцером поліції Свалявського ВП старшим лейтинантом поліції-Федором Варгою-у Свалявському професійному будівельному ліцеї було проведено виховну годину з учнями на завжди актуальні теми:"Права людини й громадянина,недопущення їх порушення";"Запобігання притягнення неповнолітніх до кримінальної та адміністративної відповідальності".

В ході проведення виховного заходу учні ліцею були ознайомлені деякими аспектами кримінальної відповідальності:(вік,з якого може наставати кримінальна відповідальність,основні види покарань,відповідальність батьків за злочини,скоєні малолітніми та неповнолітніми дітьми тощо),цивільно-правової та адміністративної відповідальності.По закінченні заходу учням ліцею було показано короткометражний фільм:"Як побудовані виправні установи для неповнолітніх".

Даний виховний захід проводився в цілях отримання підлітками знань про відповідальність своїх діл у житті,уміння брати приклад з гарної,законослухняної поведінки тих чи інших дітей.

Підводячи підсумок виховного заняття,учням було наголошено,що їх майбутне-тільки в їхніх руках!

Категорія: Новини | Переглядів: 1007 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0