Головна » 2018 » Октябрь » 11 » Виховна година «Молодь за здоровий спосіб життя» для учнів, які проживають у гуртожитку.

Лише у сильному, здоровому тілі дух зберігає рівновагу, і характер розвивається у всій своїй могутності.

Виховна година «Молодь за здоровий спосіб життя»

11 жовтня 2018 року у гуртожитку ліцею було проведено виховну годину «Молодь за здоровий спосіб життя» для учнів, які там проживають. Мета цього заходу: ознайомлення учнів з основними поняттями здорового способу життя, виховання почуття відповідальності за власне здоров’я та розуміння важливості здорового способу життя.

Виховна година була присвячена такій важливій, значимій для всіх темі, як здоров'я, адже здоров'я – одна з основних умов щастя людини. Зберегти здоров'я на довгі роки допоможе дотримання правил здорового способу життя. Під час бесіди учні дізналися про те, що благотворно і негативно впливає на здоров'я людини, про правила ведення здорового способу життя. З цікавістю подивилися фільм та буклети.

Здоров'я набагато більш залежить від наших звичок і харчування, ніж від лікарського мистецтва. З учнями було проведено також бесіду запобігання шкідливим звичкам (алкоголізму, тютюнопаління), роз'яснено правила санітарної та особистої гігієни.

Існує вираз, підтверджений життям: "Людина вмирає не від певної хвороби, а від свого способу життя". Спосіб життя – це спосіб переживання життєвих ситуацій.

Отже, щоб бути здоровим необхідно:

- Правильно, різноманітно і збалансовано харчуватися.

- Бути фізично і творчо активним.

- Відмовитися від куріння і вживання алкоголю.

- Уміти справлятися із стресами.

- Дотримуватися правильного режиму дня.

І пам’ятайте вислів видатного філософа Артура Шопенгауера: «Дев'ять десятих нашого щастя залежить від здоров'я».

Бережіть себе! Бажаємо вам міцного здоров'я!

Провели виховну годину : практичний психолог Легеза К.Ю, медсестра Білас В.М та бібліотекар ліцею Калій В.М.

Категорія: Новини | Переглядів: 1022 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 0.0/0