Головна » 2021 » Февраль » 23 » ВИХОВНА ГОДИНА «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ.»
ВИХОВНА ГОДИНА «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ.»

22 лютого 2021 року в конференц-залі для учнів ліцею було проведено виховну годину «Герої не вмирають» . Проведена виховна година сприятиме підвищенню рівня патріотичного виховання та національної самосвідомості, формуватиме в учнів почуття справжнього громадянина своєї країни, здатного пожертвувати життям заради свободи та побудови демократичного суспільства.

Під звуки старої лемківської пісні «Гей, пливе кача…» у виконанні «Піккардійської Терції» ведучі  пригадали всіх героїв Небесної Сотні поіменно, для яких пісня стала гімном. У пам'ять, про загиблих на Майдані, вшанували хвилиною мовчання. Коли перед очима зринають кадри із пораненими та вбитими героями, проглядаючи фотографії Небесної Сотні, дивлячись їм у вічі, ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну. Небесна Сотня віддала життя за кожного з нас! Не забуваймо про це! Вічна пам’ять!

Слава Небесній Сотні!

Провела виховну годину бібліотекар ліцею Калій В.М з учнями групи 22.

Категорія: Новини | Переглядів: 277 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 5.0/1