Головна » 2017 » Квітень » 3 » Виховна година
14:36
Виховна година

В чому ж полягає той самий ефект бумеранга? Суть його в тому, що кожна людина щодня кидає десятки таких бумерангів. Це - його слова, сказані комусь, його вчинки, його думки і емоції. І вони повернуться, причому іноді їх повернення буває в кілька разів більш сильним. Прийнято вважати, що "повернеться втричі більше", однак це досить суб'єктивне судження. Але, принаймні, те, що ви відправляєте в світ, в нашому житті повертається завжди, а сьогодні чи через рік - не так важливо.

Ось і посміться: якщо ви відправляєте у Всесвіт щось радісне, добре, то отримаєте незабаром щось хороше, чи то матеріальні або духовні блага. Якщо ж відправлений вами бумеранг - це злість, образа, поганий вчинок, погані слова, якими були зачеплені почуття іншої людини, то чекайте удару долі.

Уявіть собі: йдете ви по вулиці, а на дорозі впав чоловік, послизнувся і, здається, пошкосм собі ногу. Зараз ви можете пройти повз: в цілому, навряд чи з вами щось погане в житті трапиться. Тим не менш, через якийсь час вам теж може знадобитися допомога, і тоді багато відмовлять. Ви навіть не зможете зв'язати ситуації між собою: адже людина на дорозі впав, а вам, припустимо, затримали зарплату на місяць. Але в першому випадку ви байдуже пройшли повз, а в другому - знайомі байдуже пройдуть повз вашої проблеми.

Якщо ж ви допоможете людині, то добра можна очікувати звідки завгодно . Важливо лише не зациклюватися на очікуванні "нагороди", повернення бумеранга.

Життя, як бумеранг ─ добро вітає:

Що віддасте ─ подібне повертає,

Що засіваєш ─ зрештою пожнеш,

Збрехав ─ і вже брехні не оминеш.


Так часом вчинок долю визначає:

Прощення має той, хто все прощає.

Віддаєте ─ і Вам повернуть радо,

За підлу зраду слід чекати зради.

Образили когось ─ Вас ображають,

З повагою живеш ─ Вас поважають,

Життя, як бумеранг: гріхи, заслуги,

На чорну думку принесе недуги,

Категорія: Новини | Переглядів: 80 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar