Головна » 2017 » Березень » 20 » Виховна година
Виховна година

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом психолог разом з бібліотекарем ліцею провели виховну годину " Захисти себе від туберкульозу " для учнів групи № 7, 11, 22. Вони розповіли учням про туберкульоз, основні шляхи поширення цього захворювання, його профілактику і лікування. Звертаючись до присутніх наголосили на тому, що наше здоров'я - в наших руках. Вчасний профілактичний огляд, дотримання правил гігієни, здоровий спосіб життя - запорука гарного здоров'я. Була показана мультимедійна презентація та відеофільм: «Мікроскопічні вбивці», зроблені буклети з інформацією про хворобу, шляхи її передачі та способи лікування, та білі ромашки, виготовлені психологом ліцею. Зроблено наочний макет «Ромашкове поле», де активну участь брали учні: наклеювали ромашки з симптомами хвороби, так як біла ромашка – символ чистих легенів та боротьби із туберкульозом. Також була оформлена книжкова виставка "Молодь за здоровий спосіб життя", де був представлений матеріал по темі.

Туберкульоз – одне з найпоширеніших і найзагрозливіших захворювань людини, тварин, птахів. Веде себе агресивно, вражає всі вікові і соціальні групи населення в їх найбільш працездатний і репродуктивний вік, негативно діє і на дітей та підлітків. Туберкульоз супроводжував людство з давніх-давен. Ще у залишках кісток древніх людей були знайдені сліди туберкульозного ураження. Опис хвороби знаходили у єгипетських ієрогліфах, старих перських книгах, індійських ведах. Щороку страшна хвороба забирає життя у 2 мільйонів людей: кожні 4 секунди жителі Землі захворівають на туберкульоз, а кожні 10 секунд від цієї хвороби помирає одна людина. Проте з туберкульозом можна і потрібно боротися, а для його попередження необхідно додержуватись норм особистої гігієни. Щоб не захворіти на туберкульоз необхідно повноцінно харчуватися, не мати шкідливих звичок, вести здоровий спосіб життя.

Тому ще раз хотілося б підкреслити:

«Бережіть власне здоров’я!»

Категорія: Новини | Переглядів: 61 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0