Головна » 2017 » Лютий » 28 » Виховна година
Виховна година

Мета заходу: застерегти дітей про небезпеку смертельної гри «Синій кит», попередити про наслідки участі, пояснити, що це гра не на життя, а на смерть і результат лиш один – закінчене життя і зламані горем батьки і близькі.

Обладнання: методика «Фігури», опитування «Що для тебе є життя».

Невизначеність у майбутньому, нерозуміння, нерозділена любов, проблеми в середині сім`ї, гормональні збої можуть підкосити ще несформовану підліткову психіку. Тоді до них приходять негативні думки, помисли про те, як закінчити це все і на допомогу інтернет залежним дітям приходять ввічливі куратори смертельної гри «Синій кит». Для того, щоб заробити побільше грошей на смерті безневинних підлітків вже напоготові з цілими альбомами монотонної музики, уявною підтримкою, розумінням та великою кількість картинок з пригнічуючими пейзажами і словами про безвихідь.

У зловмисників цілий багаж різних психологічних схем, щоб зламати людину і цього потрібно остерігатися.

Знайте, що Бог не дає людині ніколи такого тягара проблем, який вона б не змогла донести.

Тому не попадайтеся на «гачок» аферистів, які ведуть гру не на життя, а на смерть.

Провела виховну годину психолог ліцею

Легеза Ксенія Юріївна 27.02.17р.

Категорія: Новини | Переглядів: 200 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 2.0/2