Головна » 2016 » Червень » 23 » Відзначено кращих випускників із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

21 червня 2016 кращі випускники Свалявського професійного будівельного ліцею з числа дітей-сиріт отримали мобільні телефони торгівельної марки "Apple" моделі "iPhone 5C". Вручення цінних подарунків проходило у Закарпатській ОДА.

Мобільні телефони учням разом з директором департаменту освіти і науки облдержадміністрації Г.Сопковою вручила Р. Натуркач, начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області. Всі діти були дуже задоволені такими подарунками та щиро дякували ініціаторам даної події за увагу, турботу і піклування.

На згадку про зустріч всі учасники сфотографувалися.

Категорія: Новини | Переглядів: 77 | Додав: neypovim | Рейтинг: 0.0/0