Головна » 2016 » Березень » 1 » Відкритий урок з виробничого навчання на тему: «Розмітка та прокладання прихованої електропроводки».
14:06
Відкритий урок з виробничого навчання на тему: «Розмітка та прокладання прихованої електропроводки».

01 березня 2016 року відповідно до плану роботи методичної комісії металообробних професій з спеціальністю   «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування»; «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» майстром виробничого Бобаль М. М..  проведено відкритий урок з виробничого навчання  на тему: «Розмітка та прокладання прихованої електропроводки».

 Навчальна мета: засвоєння та усвідомлення теоретичних знань, шляхом практичних навиків у виробничій діяльності, закріплення і розвиток індивідуальних здібностей, умінь та навичок при виконанні практичних робіт, послідовністю виконання етапів роботи  з пробивання гнізд, борозен, отворів вручну.

Методична мета: наближення виробничого навчання до реального виробництва, удосконалення, систематизація умінь і навичок, застосування їх на практиці.

Під час проведення уроку виробничого навчання новий навчальний матеріал закріплювався за допомогою практичних завдань, в ході виконання якого учні здійснювали пробивні роботи у процесі продуктивної праці, досконаліше сприймали та усвідомлювали новий матеріал.

Навчальна мета уроку досягнута.

 

 

 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 202 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar