Головна » 2016 » Березень » 31 » Відкритий урок виробничого навчання з професії "Маляр, штукатур"
Відкритий урок виробничого навчання з професії "Маляр, штукатур"

31 березня 2016 року згідно з планом роботи методичної комісії професій  будівельного і швейного профілю майстром виробничого навчання  Цоліган Світланою Степанівною проведено відкритий урок  на тему «Обклеювання поверхонь шпалерами» за програмою  професії «Маляр» 3 розряду у групі №7.

Учні із зацікавленням сприймали новий навчальний матеріал, активно працювали, виконували пробні вправи, самостійно  набували необхідних умінь. Сьогодні, оздоблення внутрішніх поверхонь побутових,  житлових та офісних  приміщень  різними  видами  сучасних    шпалер користується  попитом.

Майстер виробничого навчання  вміло та професійно на етапі вступного інструктажу  мотивує  актуальність теми уроку, актуалізує опорні знання учнів, розкриває  технологію процесу, знайомить із видами сучасних шпалер, демонструє практично прийоми роботи,  тим самим  домагається  максимальної активності  учнів та якості навчального процесу. На етапі поточного інструктажу учні працюють у малих групах під керівництвом майстра.

Категорія: Новини | Переглядів: 549 | Додав: neypovim | Рейтинг: 3.0/5