Головна » 2016 » Лютий » 19 » Відкритий урок виробничого навчання
Відкритий урок виробничого навчання

19 лютого 2016 року  майстром виробничого навчання  професій   маляр, штукатур  Козар В.М. проведено відкритий урок з виробничого навчання  на тему : « Накидання штукатурного розчину вручну ковшем на стіну » ( за навчальною програмою  професії  штукатур,  група №3,  І курс ).

Органічно і вдало для навчання учнів І курсу підібрані  тип уроку , форма організації навчальної діяльності, методи і прийоми навчання. Доступно і змістовно на етапі вступного інструктажу майстер в/н актуалізує опорні знання, пояснює новий навчальний матеріал, знайомить учнів із видами штукатурних розчинів  та способами його приготування: ручним та механізованим.  Проводить інструктаж з охорони праці, практично демонструє прийоми накидання штукатурного розчину на стіну.

Учні  із зацікавленням виконують пробні вправи.

Під час поточного інструктажу учні самостійно відпрацьовують прийоми роботи,  сформувавши невеликі підгрупи.  Цільові обходи робочих місць є важливим і обов’язковим етапом уроку виробничого навчання.

Категорія: Новини | Переглядів: 157 | Додав: neypovim | Рейтинг: 0.0/0