Головна » 2016 » Квітень » 15 » Відбувся День відкритих дверей.
10:11
Відбувся День відкритих дверей.

Вже доброю традицією стало для Свалявського професійного будівельного ліцею у квітні кожного року проводити День відкритих дверей. До стін нашого навчального закладу ми запрошуємо випускників шкіл Свалявського та сусідніх районів.

В рамках проведення заходу ми намагаємося відкрити перед гостями сторіночку нового ліцейного життя.  І цього року вони  також мали можливість познайомитися з оригінальними творчими роботами учнів ліцею, виготовленими на заняттях гуртків технічної творчості та професійної майстерності та оглянути з матеріально-технічну базу навчального закладу.

 

 

 

Ліцеїсти під керівництвом майстрів в/н Курчак М.Д. та Партека Б.О. подарували гостям концертну програму-вітання. Перед присутніми виступив директор ліцею Гулович М.І., розповів про ліцейне сьодення, про професії, які у нас можна здобути, про умови вступу, навчання, проживання,   і дозвілля наших вихованців. Глибоке враження справив на присутніх майстерно підготовлений відеосупровід: цікаві короткосюжетні фільми, профорієнтаційні  відеоролики.

І гості , і господарі залишилися задоволеними від зустрічі. Ми всі з нетерпінням чекаємо на юне поповнення ліцейної родини!

Категорія: Новини | Переглядів: 155 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar