Головна » 2015 » Грудень » 10 » Вебінар
15:50
Вебінар

10 грудня 2015 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в режимі онлайн проведено засідання обласної методичної секції викладачів правознавства ПТНЗ на тему „Урізноманітнення форм і методів навчання як засіб підвищення мотивації до вивчення правових дисциплін”. Викладачі правознавства Свалявського професійного будівельного ліцею М.В.Герко та О.В.Власик взяли участь у обласному заході .

   У сучасних умовах правової держави та громадянського суспільства в Україні зростає роль правової освіти і виховання учнів. Тому перед педагогічними працівниками навчальних закладів ставиться завдання, спрямоване на формування творчої особистості, здатної розв’язувати завдання в нестандартних умовах, відстоювати свої законні інтереси і права, правильно розуміти історичні процеси, давати їм об’єктивну оцінку та самостійно використовувати набуті знання в життєвих ситуаціях. На початку грудня традиційно проходив тиждень правознавства в ПТНЗ. Саме цю проблему й обговорювали під час вебінару викладачі правознавства професійно-технічних навчальних закладів.

 На завершення онлайн-заходу методист НМЦ ПТО у Закарпатській області Демчишин Г.С. зупинилась на питаннях національно-патріотичного виховання на уроках правових дисциплін та надала інформацію про систематизацію комплексно-методичного забезпечення з предмета.

Категорія: Новини | Переглядів: 107 | Додав: neypovim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar