Головна » 2016 » Березень » 23 » Урок з української літератури
Урок з української літератури

23.03.16 в групі №25, ІІІ курс,викладач – методист Груша В.Г. провела урок з використанням мультимедійних технологій на таку тему: «Урок-підсумок. Бесіда про твори, вивчені впродовж навчального року. Зосередження уваги на їхніх художніх особливостях, новаторстві».

Також повторили вивчений матеріал. Учні використали при повторенні презентації, які самостійно підготували.

Згадали і виконали ті пісні, які найбільше сподобались. Михайло Старицький, вірш «Виклик», який став народною піснею, бо забули в народі про автора слів і мелодії, а наші виконавці пісні це добре знають.

Микола Вороний, його вірш «За Україну» у важкі часи боротьби України за волю був другим патріотичним гімном. Учні цей твір завжди виконують з великою любов’ю і патріотичним піднесенням.

Категорія: Новини | Переглядів: 93 | Додав: neypovim | Рейтинг: 0.0/0