Головна » 2018 » Октябрь » 18 » Урок виробничого навчання у групі № 18 на тему: “Підготовка металу до зварювання”.

18 жовтня 2018 року майстер в/н Легеза Сергій провів урок виробничого навчання у групі № 18 на тему: “Підготовка металу до зварювання”. Тема уроку: Очищення  поверхонь пластин і труб металевою щіткою, обпилювання ребер та площин пластин і труб.

На уроці виробничого навчання учні були ознайомлені із методами, інструментами,  засобами та вправами очищення металу перед зварюванням, а також учні засвоювали техніки і виконували вправи  з обпилювання ребер та площин пластин і труб ручними напилками та механізованим інструментом.

Категорія: Новини | Переглядів: 632 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 0.0/0