Головна » 2015 » Вересень » 10 » Учні ліцею відвідали літературно-музичну композицію
Учні ліцею відвідали літературно-музичну композицію

Літературно – музична композиція присв’ячена  159-ліття з дня народження Івана Франка

«Я син, народа що вгору йде…»

В читальному залі ЦРБ бібліотеки м.Свалява,  10 вересня 2015 року бібліотечні працівники провели літературно-музичну композицію присвячену 159 –річчю з дня народження українського Каменяра -  Івана Яковича Франка., на яку  завітали і учні нашого ліцею. Присутні мали змогу познайомитися з сторінками життєвої та творчої біографії   українського письменника, поета, публіциста, перекладача громадського та політичного діяча. Великий син українського народу Іван Франко має такі заслуги, щоб викликати і пошану, і визнання, і любов, щоб у повному розумінні слова бути нашим сучасником. У виконанні літературно-пісенного ансамблю «Берегиня» під керівництвом Циганин В.В.  прозвучали народні пісні, які і завершили творчу частину.

І подумай собі, що іноді досить одного слова, щоб убити чоловіка, щоб навіки або на довгі літа зробити його нещасливим!

І.Я.Франко

Категорія: Новини | Переглядів: 125 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 0.0/0