Головна » 2015 » Листопад » 26 » Участь у вебінарі педагогічних працівників із професій ОКН.
Участь у вебінарі педагогічних працівників із професій ОКН.

26 листопада 2015 року члени методичної комісії викладачів та майстрів  виробничого навчання професії обліковець, ОКН прийняли участь у  вебінарі  педагогічних працівників із професій оператор комп’ютерного набору, оператор комп’ютерної верстки на тему «Використання сучасних навчальних середовищ, як один із важливих чинників підвищення якості професійного навчання»

Викладач спецдисциплін Штиглинець М.Г. та майстер в/н Лендєл М.М. представили для перегляду відеофрагмент бінарного уроку на тему: «Створення місцевої газети за допомогою програм: Ms. Publisher, PageMaker, InDesign», який було проведено у формі рольової гри.

Метою уроку було вдосконалити навички роботи учнів з програмами MS Publisher, PageMaker, Indesing  і  виявити переваги і недоліки кожної з них. Окрім того даний урок мав виховну мету: дослідження впливу соціальних мереж та розвиток  творчої особистості учнів. По завершенні перегляду майстер в/н провела аналіз уроку та відзначила активну участь учнів у його проведенні та підготовці.

Категорія: Новини | Переглядів: 88 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 5.0/1