Головна » 2018 » Апрель » 24 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

26.04.2018 року в Свалявському професійному будівельному ліцеї розпочався «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Відповідно до плану проведення тижня 26.04. 2018 року була проведена загальна тематична лінійка на тему: «Дотримання вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності». З метою навчання учнів правилам пожежної безпеки та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, для учнів організовано зустріч з працівниками пожежної частини, які розповіли про роботу рятувальника, про випадки пожеж, які вони локалізували, техніку, з якою працюють, та про методи запобігання загорянь. Пожежники провели вікторину на знання правил протипожежної безпеки.

Категорія: Новини | Переглядів: 502 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 0.0/0