Головна » 2015 » Листопад » 18 » Тиждень професії швачка. День третій
Тиждень професії швачка. День третій

Кульмінація тижня професії швачка у Свалявському професійному будівельному  ліцеї !!!

18 листопада 2015 року проведено конкурс професійної майстерності на звання «Кращий з професії швачка» серед учнів ІІІ курсу (група №13) з метою   виявлення реального рівня професійної підготовки учнів, сприяння розвитку їх творчої активності і зацікавлення в оволодінні обраною професією, обмін професійним досвідом учнів, ознайомлення з майстерністю найкращих.

Програма конкурсу передбачає два тури: І тур – виконання теоретичних  завдань (включає різнорівневі тестові завдання з предметів спецкурсу); ІІ – виконання практичного завдання (включає виготовлення вузлів дитячої сукні з оздобленням).

Максимальна кількість балів за 2 тури - 110.  Переможці визначаються за критеріями  дотримання якості обробки вузлів, якості ВТО, послідовності виконання технологічних операцій,  організації робочого місця,  техніки безпеки.

Членами журі визначено переможців. Кращі з професії швачка:

І -   Фечка  Євгенія  Михайлівна

ІІ – Туряниця  Наталія  Юріївна