Головна » 2015 » Листопад » 16 » Тиждень професії швачка. День перший
Тиждень професії швачка. День перший

З 16 по 20 листопада  відповідно до плану роботи методичної комісії  будівельного та швейного профілю оголошено тиждень професії швачка.  У фойє навчального корпусу  облаштовано   ознайомлювальні тематичні стенди «Еволюція  розвитку та історія одягу», а також представлено план  проведення заходів  тижня професії.

На ранковій лінійці викладач   Пліхта Антоніна Антонівна оголосила про відкриття тижня професій швейної промисловості,  підкреслила актуальність найдавнішої і найсучаснішої  з професій людства, ознайомила учнів із станом та перспективами розвитку швейної промисловості, з новими можливостями в рамках співпраці з іншими високорозвиненими  країнами.

Згідно з планом  16 листопада проведено олімпіаду  з технології виготовлення  швейних виробів, мета якої виявлення рівня знань учнів із базових спецдисциплін.

Участь приймали учні ІІІ курсу групи №13. Відповідно  до  Положення термін виконання різнорівневих тестових завдань - 2,5 години.  Визначено переможців :

І –  Фечка Євгенія Михайлівна

ІІ – Туряниця Наталія Юріївна