Головна » 2018 » Декабрь » 17 » ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

17 грудня 2018 року в ліцеї розпочався Тиждень іноземної мови.

Першого дня було проведено виховну годину серед учнів першого року навчання,розроблену викладачами іноземних мов Попович Н.Ю. та Попович М.М. на тему:"Чому потрібно вивчати іноземні мови".

Другого дня в холі ліцею учні підготували експозицію плакатів на різну тематику англійською та німецькою мовами.

Третього дня викладачем англійської мови Попович Н.Ю. було проведено вікторину:"Що я знаю про Великобританію?",між учнями першого року навчання,які вивчають англійську мову.

Четвертого дня викладачем німецької мови Попович М.М. було проведено вікторину:"Що я знаю про Німеччину?",між учнями першого курсу.які вивчають німецьку мову.

П`ятого дня викладачем англійської мови було проведено відкритий урок на тему: "Здорова їжа".

Викладачі англійської та німецької мови підвели підсумки проведеної роботи за тиждень.Наголосили на тому,що потрібно вивчати іноземну мову,оскільки у теперішній час це є необхідним. Також нагородили учнів,які показали найкращий результат у вікторині німецької та ангійської мови.

Категорія: Новини | Переглядів: 541 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 5.0/1