Головна » 2016 » Грудень » 19 » 19-26 грудня в ліцеї проходить
19-26 грудня в ліцеї проходить

ЛІНІЙКА ДО ВІДКРИТТЯ ТИЖНЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ТА НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Мета:

Розповісти про сучасне значення англійської та німецької мови як світової мови та мови міжнародного спілкування.

Розвивати ерудицію та естетичні смаки учнів.

Виховувати інтерес та повагу до культури (зокрема поезії) англомовних країн.

ЗМІСТ ЛІНІЙКИ:

Доброго дня! Сьогодні ми розпочинаємо тиждень англійської та німецької мови в нашому ліцею. Щодня учні ліцею будуть показувати свої  досягнення у вивченні англійської та німецької мови. Але цей тиждень буде незвичайним

У червні 2015 р., Президент України П. Порошенко, виступаючи з посланням до Верховної Ради, заявив, про те, що наступний 2016 рік в Україні буде оголошено роком англійської мови, причому її вивчення має стати одним з пріоритетів у розвитку нашої держави. Аргументуючи своє рішення, Президент нашої країни, навів деякі факти щодо того, що Україна знаходиться серед країн з одним з найнижчих рівнів знання англійської мови, що є суттєвим бар’єром для жителів нашої країни в переорієнтуванні на цінності західного світу. Також Петром Порошенко було оголошено про те, що в найближчому майбутньому, володіння англійською мовою стане одним з найважливіших критеріїв при прийомі на державну службу. Рішення про оголошення наступного року роком англійської мови в Україні ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Категорія: Новини | Переглядів: 77 | Додав: angelvlasik | Рейтинг: 0.0/0