Головна » 2016 » Березень » 22 » Семінар для новопризначених заступників директорів ПТНЗ
18:03
Семінар для новопризначених заступників директорів ПТНЗ

На базі Хустського професійного ліцею сфери послуг відбувся семінар для новопризначених заступників директорів ПТНЗ із навчально-виробничої роботи.

На семінарі, у якому прийняв участь заступник директора з НВР Свалявського професійного будівельного ліцею О.В. Власик, розглядалося важливе питання управлінської діяльності заступника директора з НВР – зміст, форми та методи внутрішньоліцейного контролю. Заняття розпочала Слюсарєва О.В., директор НМЦ ПТО. У своєму виступі зупинилася на завданнях та умовах організації внутрішнього контролю за навчально-виробничим процесом у ПТНЗ.

Детально про зміст, форми, методи внутрішньоліцейного контролю, який передбачає всебічне вивчення й аналіз навчально-виховного процесу в ПТНЗ, об’єктивне оцінювання досягнутих результатів, запобігання можливим помилкам, координацію зусиль відповідно до визначених завдань, інформувала присутніх методист центру Войченко Л.П.

Заступник директора з НВР Хустського професійного ліцею сфери послуг Погребняк Т.М. поділилася досвідом роботи з організації проведення директорських контрольних робіт як форми контролю за навчально-виробничим процесом.

 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 141 | Додав: neypovim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar