Головна » 2017 » Березень » 3 » Робота в гуртожитку по гендерному вихованні
Робота в гуртожитку по гендерному вихованні

Виконання методики:

На великому аркуші заздалегідь малюється дорога. Всі присутні отримують по одному камінчикові з паперу і двостороннього скотчу. Запропонуйте групі на них записати запитання: Що ви хочете дізнатися з теми нашої сьогоднішньої виховної? Які питання вас цікавлять, або турбують.

Презентуючи свої сподівання, присутні "викладають дорогу", щоб краще було йти до мети заняття, психолог «йде» по камяній дорозі, відповідаючи на питання, що записані на камінцях.

Підсумок:

Ви можете отримати відповідь і більше дізнатися лише тоді, коли будете запитувати про те, що вас хвилює і про що ви хочете дізнатися.

Гендерні ролі - норми та правила поведінки жінок і чоловіків, що ґрунтуються на традиційних очікуваннях, пов'язаних з їх статтю. Вони відрізняються в суспільствах з різною культурою та змінюються із часом.

Гендерні уявлення особистості формуються під впливом гендерних стереотипів - набору загальноприйнятих норм і суджень, що стосуються існуючого в суспільстві становища чоловіків і жінок, норм їхньої поведінки, мотивів і потреб.

Дитина будучи сиротою чи отримує статус напівсироти, або ж стає жертвою розлучень, не знає про моделі поведінки жінки і чоловіка всередині сім’ї, адже не має з кого брати приклад. Дитина не має фундаменту знань, досвіду міжособистісних стосунків чоловіка і жінки. Інститут сімї зруйнований і часто такі діти не знають як себе поводити з протилежною статтю, що призводить до хаотичних сексуальних звязків, аморальної поведінки чи гомосексуалізму. Тому саме для таких дітей повинні проводитися гендерні освітні заходи та бесіди, різноманітні методики та рольові ігри.

Категорія: Новини | Переглядів: 64 | Додав: liceumsv1171 | Рейтинг: 0.0/0