Головна » 2015 » Квітень » 1 » Проведено відкритий урок з практичної частини навчальної програми предмету технології варіативного модуля «Технологія ниткової графіки» .

31 березня  2015 року  викладачем предмету технології Свалявського професійного будівельного ліцею Пліхта А.А.  проведено відкритий урок  з практичної  частини навчальної програми предмету технології варіативного модуля «Технологія ниткової графіки» .

Тема практичної роботи «Виготовлення вітальної листівки з використанням прийомів ниткової графіки». Учні в умовах практичної  діяльності не тільки вивчили основні прийоми ниткової графіки,  але й  виготовили оригінальні листівки на патріотичну  тематику. Такі види уроків сприяють  розвитку творчих та розумових здібностей,  заохочують учнів до навчання, виховують повагу до праці, розвивають культуру навчального процесу, сумлінність, впевненість, конкурентоспроможність, тим самим підвищують якість знань.

Категорія: Новини | Переглядів: 157 | Додав: morishka25 | Рейтинг: 5.0/2